Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o analize logów 1.8t BFB


KingRaider

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam auto po programie, wtryski 370 saab, drugi IC z 2.5 tdi b5, kat out, gaz miesiąc temu dostrojony u @soul87 wszystko śmigało jak należy, do przedwczoraj, dałem się przejechać autem kumplowi i mówi że coś tu nie gra - nie jedzie na auto po programie, to zrobiłem logi i turbo nie podaje z dołu a z góry pompuje jak głupie. poniżej logi.
DV sprawdzone, sprawne, turbo trochę świszczy ale pompowało ok miesiąc. 

02,033 pb
115 118 pb

03,20 pb

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramatu nie ma, trochę  przybogato z dołu ale tak to jest ok. Kumpel ma chyba zbyt duże oczekiwania co do 1.8t po sofcie. Przy 2600 pełne doładowanie, człowieku to nie diesel, że pompuje ponad bara przy 2tys obr. :P  Może jakaś minimalna nieszczelność, bo potem przeładowanie.

Sprawdź węzyki podciśnienia.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź n75. Ostatnim razem gdy widziałem logi tego auta doładowanie osiągnięte podążało za zadanym jeden do jednego. 

W porównaniu do logów po strojeniu widsc że coś się dzieje w kwestii przeladowania z turbina. Jeżeli chodzi o dół to tak jak kolega przem8. Chyba ktoś oczekuje dołu od diesla w 1.8t quattro ?

LOG-01-003-020-xxx-stage1_2.CSV (1).csv LOG-01-002-033-xxx-stage1_2.CSV (1).csv LOG-01-115-118-xxx-stage1_2.CSV (2).csv

Edytowane przez soul87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@soul87 nie zrozum mnie źle, moim zdaniem zrobiłeś bardzo dobrą robotę z moim autem bo ponad rok śmigam z uśmiechem na twarzy. Znalazłem, że gaz minimalnie uciekał na wężu co wchodzi z reduktora na listwę. Dodatkowo w n75 na wężykach założyłem inne opaski przejrzałem podciśnienie i nic nie znalazłem, ale zrobiłem loga takiego trochę upośledzonego bo 3 w 1 ale coś tam widać że jest lepiej :)
115, 02, 33 LPG


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie teraz jest cacy. Sterowanie zaworem n75 możemy lekko skorygować żeby ciśnienie osiągnięte było bliżej zadanego i już ?

Nic innego złego tu nie widać.. Moim zdaniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...