Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi 200 2.4 170KM


MichaeLx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Znalazłem ostatnio ogłoszenie z Audi 200 z silnikiem 2.4 170KM. Nie mogę nigdzie znaleźć żadnych danych czy ten silnik występował w 200. Kojarzy ktoś czy były takie silniki oryginalnie w 200? Czy może po prostu swap? 

Audi jest z roku 1986, wersja Amerykańska w automacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.4 170km to ma jedynie 2.4 bdv montowany w a4b6 i a6c5 w latach 2001-2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pila24 napisał:

2.4 170km to ma jedynie 2.4 bdv montowany w a4b6 i a6c5 w latach 2001-2004

Właśnie wpisywałem ten silnik w wyszukiwarkę i wyskakiwały same A4B6, jakieś A6 i sporo Volvo. Sprzedawca pisał że auto jest oryginalne, ale tknął mnie właśnie ten niestandardowy w 200 silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ten ? też mi się wydaje że takiego silnika w 200 nie było - 2.3 R5  to chyba największa pojemność , niech podeśle zdjęcia silnika ;)

WWW.OLX.PL

Sprzedam Audi 200 r.prod.1986 poj.2400cm. Benz. 170KM przebieg 289 tyś.km.kolor srebrny Tresc: sprzedam audi 200 w wersji amerykańskiej. Auto ma wszystkie czesci oryginalne. SkrYnia płynnie...

 

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo charakterystyczna konsola, deska rozdzielcza z przełącznikiem komputera pokładowego obok centralnej kratki nawiewu. Kratki nawiewu w pionie. 

1111111.jpg

W zamierzchłych czasach to było coś niesamowitego. Auto świetnie wyciszone, moim zdaniem dużo lepiej niż odpowiednik europejski, bajerów napchane do maksimum. Miałem takie w przeszłości i wspominam je z nostalgią, chociaż miałem z nim też troszkę problemów bo rąbnęła mi uszczelka pod głowicą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Banan napisał:

to ten ? też mi się wydaje że takiego silnika w 200 nie było - 2.3 R5  to chyba największa pojemność , niech podeśle zdjęcia silnika ;)

WWW.OLX.PL

Sprzedam Audi 200 r.prod.1986 poj.2400cm. Benz. 170KM przebieg 289 tyś.km.kolor srebrny Tresc: sprzedam audi 200 w wersji amerykańskiej. Auto ma wszystkie czesci oryginalne. SkrYnia płynnie...

 

O to chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ElectricShock napisał:

Bardzo charakterystyczna konsola, deska rozdzielcza z przełącznikiem komputera pokładowego obok centralnej kratki nawiewu. Kratki nawiewu w pionie. 

1111111.jpg

W zamierzchłych czasach to było coś niesamowitego. Auto świetnie wyciszone, moim zdaniem dużo lepiej niż odpowiednik europejski, bajerów napchane do maksimum. Miałem takie w przeszłości i wspominam je z nostalgią, chociaż miałem z nim też troszkę problemów bo rąbnęła mi uszczelka pod głowicą :decayed:

Szkoda, że setka (c3) po lifcie już nie miała pionowych nawiewów ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym silnikiem to poproś o fotki silnika bo sprzedający może nawet nie mieć pojęcia co tam tak naprawdę siedzi, ot wpisał co wpisał. Już nieraz się z tym spotkałem.

Edytowane przez Pieterb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...