Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

,,,

Jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch cabrioletów z Poznania. Posiadam 80 Cabrio oraz A4 b6. Liczę na ciekawe wymiany zdan i chętnie wezmę udział w dyskusjach

Witam

Jestem W posiadaniu 2 audi Jedna to złota strzała 80 b3 i w rodzinie jest już od około 20 LAT :D Niedawno kupiłem też A4 b7 1.8T 163 kuce.  Dziewczyna też ma audi :) (oczywiście zakup i wybór marki za moją namową )

Liczę że jeśli pojawią się jakieś problemy to mogę liczyć na waszą pomoc bardziej doświadczonych od mnie :)
3majcie się.

,,,

Hej wszystkim, posiadam a4 b7 kombi i mam nadzieję na ciekawa wymianę zdan na forum, mam wiele pytan które nie daja mi spać po nocach ? pozdrawiam wszystkich

,,,

Cześć wszystkim z krainy wiatraków ? z reguły tylko obserwator forum, lecz i na mnie przyszedł czas w końcu się zarejestrować

,,,

Witam wszystkich Jestem tu nowy chciałem się przywitać :) elo :)

9fd27f2f-9bff-4dd2-9f5b-56ce60278e96.jpg

Edytowane przez Czekalak22