Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uklad dolotowy - kolanko numery oem


RogerST

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Przez mą nieudolność uwalilem kolanko na rurce metalowej(mam zdjęcie) i poszukuję owego kolanka, ale nawet nie wiem jak to opisać.Na lewo od śrubokręta ,numery na kolanku: VRT 058 133 785 9. Pomożecie? ?

20200914_161017.jpg

Edytowane przez RogerST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Instincts napisał:

hahaha, a to ja podałem cały numer tylko zamiast 9 to B :D A wpisywałem to w google to nie wyszukało nic kompletnie... Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje na szybko odpowiedzi, ponieważ z aledrogo nie doszło mi to kolanko a potrzebuje auta na już. Czy można jeździć z pękniętym kolankiem (całkiem,dwie części) czyli bez tej pompy sai ? Od strony pompy się nie martwię ale od strony silnika nie wiem gdzie to docelowo jest wpięte. Nie chce żadnych szkód :) Pozdrawiam i zgóry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolanko łączy się z rurką która prowadzi do zaworu kombi.Jakiś negatywny wpływ to nie będzie miało bo pompa nie pracuje cały czas,możesz to na ten czas owinąć nawet izolacją.Włącza Ci się tylko w momencie zimnego startu żeby szybciej nagrzać katalizator.Może wyskoczyć tylko błąd układu SAI.Jak dojdzie kolanko to wymienisz,skasujesz błąd i tyle.

Ps.pisałem Ci że mam takie kolanko niemal w idealnym stanie po usunięciu SAI.Mam cały układ gdybyś był zainteresowany 

Edytowane przez JarekST202
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...