Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak wizualizacji klimatronika w mmi oraz kreski zamiast godziny .


Maryo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  zniknęła wizualizacja klimatronica po updacie map, dodatkowo zniknął mi zegar w mmi, tzn jest ale nie pokazuje godziny tylko kreski są. W ustawieniach czasu w mmi mam tylko dwie rubryki,format daty i format czasu, nie mam możliwości ustawienia godziny. Poniżej zdjęcia z green menu, może tam coś trzeba zaznaczyć, w vcds sprawdzałem wizualizacje klimatronica zgodnie z zaleceniami z innego posta ale chyba jest zaznaczone. W adaptacji czasy wyświetlania są ustawione na 5 s a nie wyskakuje nic na ekranie..IMG-20200925-WA0001.jpg

dziekuję za pomoc

20200925_090528.jpg

20200925_090823.jpg

20200925_090826.jpg

20200925_090835.jpg

20200925_090842.jpg

20200925_090847.jpg

20200925_090853.jpg

20200925_090858.jpg

20200925_090904.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ponowna instalacja czy coś innego?da się to w ogóle uratować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwalilem soft spolszczenie z chomika, dałem do naprawy. Wygrali nowszy Soft plus najnowsze mapy i Polski lektor. Działa ok,navi  śmiga ale zauważyłem że właśnie nie ma wizualizacji klimy. Wszedłem w zielone menu sprawdzić czy tam jest włączone wszystko A po wyjściu przestał działać zegar w mmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic w zielonym nie zmieniałeś i wysypało się samo to sprawdź kodowania i adatacje i jak nie ruszy reklamacja naprawy sw.

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem zdjęcie z vcdsa, klimatyzacja bajt 1 bit 4 mam zaznaczone, pierwsze zdjęcie na samej górze. Nie bardzo pamiętam żebym coś w zielonym mieszał. Może mi ktoś zrobić zdjęcia zielonego jakie ma ustawy? Będę wdzięczny. 

Edytowane przez Maryo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ogarnięty, dzięki wszystkim za pomoc. Polecam Przemka z rudy śląskiej. Jeśli ktoś chetny to namiary mogę  na priv posłać. Bardzo konkurencyjne ceny  jeśli ktoś uwali mmi chomikowskim syfem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

Co zrobił Przemek z Rudy Śląskiej?

WWW.OLX.PL

Witam Oferuje uslugi z zakresu samochodów grupy VAG. Ochrona komponentu w Audi, VW, Skoda i Seat...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Muskel1 napisał:

No ale nie pytam co Przemek umie tylko co u Ciebie zrobił, że zaczęło 

Po naprawie mmi,wgraniu spolszczenia wraz z najnowszymi mapami, pokierował mnie w ustawieniach zielonego menu. Co mam więcej napisać? Spolszczenie chomikowskie chyba mi poprzewracało ustawienia zielonego A nie miałem wcześniej zrobionych zdjęć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, remont5 napisał:

Z Dąbrowy Górniczej :)

 No tak :) rzut beretem od Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Maryo napisał:

Po naprawie mmi,wgraniu spolszczenia wraz z najnowszymi mapami, pokierował mnie w ustawieniach zielonego menu. Co mam więcej napisać? Spolszczenie chomikowskie chyba mi poprzewracało ustawienia zielonego A nie miałem wcześniej zrobionych zdjęć. 

 

Nic więcej to co teraz napisałeś wystarczy. Pisząc "polecam tego czy tamtego i temat zamknięty" nie pomoże potomnym. Mała informacja co było zrobione wystarczy, nie musisz książki pisać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, remont5 napisał:

Wszystko macie na zdjęciach

Zdublowane były dwie pozycje

Dla osób nie siedzących w materii akurat ta informacja jest zbędna bo widzą zielone literki i kwadraciki.Wiec nawet widząc dwie te same zaznaczone pozycje nic i to nie da, czego najlepszym przykładem jest sam założyciel wątku. Jak widać nie doszedł do tego sam patrząc i widząc zdublowane (z resztą inni też nie). 

Tu trzeba faktów, to i tamto zostało zmienione i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Muskel1 napisał:

Dla osób nie siedzących w materii akurat ta informacja jest zbędna bo widzą zielone literki i kwadraciki.Wiec nawet widząc dwie te same zaznaczone pozycje nic i to nie da, czego najlepszym przykładem jest sam założyciel wątku. Jak widać nie doszedł do tego sam patrząc i widząc zdublowane (z resztą inni też nie). 

Tu trzeba faktów, to i tamto zostało zmienione i tyle. 

No wszystko fajnie, szkoda tylko że od razu mi nikt nie napisał że są zdublowane. Tylu tu jest fachowców.Zdjęcia były od samego początku. Dla mnie to jest coś nowego tego jak napisałeś,póki co to nie mam zielonego pojęcia o takich rzeczach,  dlatego założyłem wątek. Ale chyba widzę że mało kto tak na serio czyta / ogląda to co jest napisane na samym początku albo mają to gdzieś. Szkoda bo myślałem że forum od tego jest żeby sobie pomagać... Faktem jest że nie doczytałem  o konsekwencjach zgrywania z chomika ale tak szczerze to kto czyta cale forum na dany temat zanim kupi c coś co to interesuje? Zwlaszcza jeśli jest nowym uzytkownikiem. Zwykle kresy tak że szuka pomocy jak już spieprzy.No ale cóż, dobrze że jest po kłopocie. Może ktoś kto będzie miał taki problem znajdzie rozwiązanie w tym wątku. W carprotocolswitch trzeba odznaczyć  air condition i clock.

Edytowane przez Maryo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...