Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Awaria pompowtryskiwacza


Huberto1995

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem po odpaleniu silnika auto bardzo mocno kopci na biało i śmierdzi spalinami po rozgrzaniu się przestaje byłem u kilku mechaników podpinali komputer i każdy mówil że jeden  wtrysk podjadę za dużą dawkę paliwa i kiedy auto się rozgrzewa dawaka wraca do normy i dziala już idealnie jak reszta.Wysłalem wtrysk do serwisu BOSCH zdiagnozowali że nadaje się do regeneracji.Podjełem decyzje że regeneracjia na oryginalnych  częściach BOSCH.Mechanik złożył wszystko i nic nie pomogło na komputerze pokazuje wszytsko tak jak przed regeneracja.Czy to może być wina elektryki ? Może ktoś miał podobny problem? Silnik 1.9tdi 130km AVF. z góry dziękuję za odpowiedzi.Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by się jeszcze pokusić o zamianę miejscami. Jeżeli problem się powtórzy trzeba szukać winy w w wiązce albo w samym sterowniku.

Jeszcze jedno.

Sprawdź czy nie dostała się woda do sterownika. Kolega jak miał jeszcze gumę pod akumulatorem to zatkał mu się odpływ i woda dostała się do komputera. Był wtedy problem z jednym wtryskiem. Gumkę wymieniliśmy, komputer wysuszyliśmy i problem ustały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...