Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 vs M3


martin a4

Rekomendowane odpowiedzi

taka sama jak w Top Gear, Geremi Clarkson ja testowal i powidzial ze Rs4 bije na leb M3.super maszyna moge tylko o tekiej pomazyc no ale moze kiedys kto wie kto wie.pzdr :a4fan::a4fan:

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 28-03-2007, 18:05 ]

wydzielone z tematu : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=7328

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj krótki filmik z Audi w roli głównej ...

dzięki za filmik,........... nie nie......... nic się nie martw.............to nic że nas dołujesz.............jakoś sobie poradzimy :exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Top Gear, Geremi Clarkson ja testowal i powidzial ze Rs4 bije na leb M3.

Z tego co pamietam to porownywal S4 do M3 i wypadly podobnie z delikatna przewaga S4 ze wzgledu na naped quattro. M3 okreslil z kolei za bardziej agresywne. Z tym ze to bylo jakis czas temu moze nakrecili cos nowego. Ale w Top Gear jedyny wystep owczesnej RS4 jaki widzialem to jak Clarkson scigal sie na szczyt gory z kolesiami co sie po niej wspinali a potem na dol kto widzial to wie o czym mowie.... :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w Top Gear jedyny wystep owczesnej RS4 jaki widzialem to jak Clarkson scigal sie na szczyt gory z kolesiami co sie po niej wspinali a potem na dol kto widzial to wie o czym mowie....

no wlasnie o to mi chodzi i powiedzial ze smialo moze powiedziec ze bije nowa RS4 na leb BMW M3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Top Gear, Geremi Clarkson ja testowal i powidzial ze Rs4 bije na leb M3.

Z tego co pamietam to porownywal S4 do M3 i wypadly podobnie z delikatna przewaga S4 ze wzgledu na naped quattro. M3 okreslil z kolei za bardziej agresywne. Z tym ze to bylo jakis czas temu moze nakrecili cos nowego. Ale w Top Gear jedyny wystep owczesnej RS4 jaki widzialem to jak Clarkson scigal sie na szczyt gory z kolesiami co sie po niej wspinali a potem na dol kto widzial to wie o czym mowie.... :quattro:

Dokładnie tak jak mówisz :exclaim:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.autokrata.pl/ogien/790/sts-v_vs_fuga_vs_rs4_vs_m3/

to już się pojawiło na forum, to porównanie do M3.

Strasznie fajne są te japońskie Best Motoring...

W filmiku C1 Kuby podoba mi się ten momentalny start, jakby ktoś kopnął auto od tyłu.

I te 4 krótkie ślady :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martin a4 napisał/a:

w Top Gear, Geremi Clarkson ja testowal i powidzial ze Rs4 bije na leb M3.

Chłopaki ja też uważam że BMW to daleko do Audi no ale jak testowali nowe RS4 to powinni je porównać z M3 CSL a nie zwykłą M3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martin a4 napisał/a:

w Top Gear, Geremi Clarkson ja testowal i powidzial ze Rs4 bije na leb M3.

Chłopaki ja też uważam że BMW to daleko do Audi no ale jak testowali nowe RS4 to powinni je porównać z M3 CSL a nie zwykłą M3

Tam była S4 i M3 :exclaim: :bicz: i wydaje mi się a nawet jestem pewien ,że BMW wcale nie jest daleko do Audi, nie bądźmy pyszni koledzy :bicz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staruszek ma 5. i nigdy w życiu bym sięnie zamienił na tylny napęd. pojechał w zimę z mamuśką w góry i zgadnij od kogo auto pożyczał :question::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinni je porównać z M3 CSL a nie zwykłą M3

a może ktoś porównać te dwa modele ? :redface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alvaroalvaro78 napisał/a:

LySyKilla napisał/a:

martin a4 napisał/a:

w Top Gear, Geremi Clarkson ja testowal i powidzial ze Rs4 bije na leb M3.

Chłopaki ja też uważam że BMW to daleko do Audi no ale jak testowali nowe RS4 to powinni je porównać z M3 CSL a nie zwykłą M3

Tam była S4 i M3 i wydaje mi się a nawet jestem pewien ,że BMW wcale nie jest daleko do Audi, nie bądźmy pyszni koledzy

nie ogladales tego odcinka to niemow mowimy o rs4 b7 i nie ma tam porownania z m3 tylko testowal sama rs4 w gorach i tak powiedzial ze bije ja na leb :bicz:

ogladnij sobie norbiq

http://www.youtube.com/watch?v=AxHW_0TFJW0

[ Dodano: 28-03-2007, 18:34 ]

i najlepiej jak bys umial troche jezyk angielski :evil:

[ Dodano: 28-03-2007, 18:42 ]

http://www.youtube.com/watch?v=7nbVMAWK6JQ&mode=related&search=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowil Clarkson i ja sie z nim zgadzam, a mianowicie auta podobne z drobnymi roznicami S4 latwiej sie prowadzi co tlumaczy naped. M3 jak kazdy wie tylny naped a przy tej mocy to trzeba umiec to prowadzic jezeli wolna jazda komus nie wystarcza, a nie sadze zeby ktos kupil M3 tylko po to zeby odbierac dzieci ze szkoly. Chociaz... Osobiscie wole Audi ale jestem fanem niemieckich aut chyba jedyne co lubie u Frycy i chetnie pobawilbym sie taka bestia z tylnym napedem ale na co dzien wiadomo :audi::quattro:

A co do RS4, no coz brak slow... rzadzi!!! Gdzies pisalem ze mialem okazje pojezdzic i jak przesiadlem sie z powrotem do swojego TDI to coz moge powiedziec... hehe ale i tak daje rade :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystep owczesnej RS4 jaki widzialem to jak Clarkson scigal sie na szczyt gory z kolesiami co sie po niej wspinali a potem na dol kto widzial to wie o czym mowie....

... w drodze powrotnej dostał baty :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba pierwszy niemiecki samochód , który przypadł do gustu Clarksonowi...

-co akurat wcale mnie nie dziwi.

Z reguly to jest tak ze co niemieckie to zle tylko swoje angielskie zachwala co jest rzecza normaln ale czasem przesadza :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba pierwszy niemiecki samochód , który przypadł do gustu Clarksonowi...

-co akurat wcale mnie nie dziwi.

Z reguly to jest tak ze co niemieckie to zle tylko swoje angielskie zachwala co jest rzecza normaln ale czasem przesadza :twisted:

Dokładnie.. rodzime produkcje są naj, a reszta musi być naprawde cudowna żeby powiedział że nie jest zła :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ogladales tego odcinka to niemow mowimy o rs4 b7 i nie ma tam porownania z m3 tylko testowal sama rs4 w gorach i tak powiedzial ze bije ja na leb
i najlepiej jak bys umial troche jezyk angielski

taaa się poliglota znalazł... człowieku a jaki jest temat post o czym my tu gdybamy :question::question: chyba Ciebie trzeba :bicz:

[ Dodano: 28-03-2007, 23:58 ]

Dokładnie.. rodzime produkcje są naj, a reszta musi być naprawde cudowna żeby powiedział że nie jest zła :|

są dwie rzeczy które wkurzająmnie w Top Gear:

- brytyjskie poczucie humoru prowadzącycg

- i to co napisali Szewczenko7, i Hincó, ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa się poliglota znalazł... człowieku a jaki jest temat post o czym my tu gdybamy chyba Ciebie trzeba

no wlsnie o czym my tu gadamy poczytaj sobie od poczatku :bicz::bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym my tu gadamy

dla tych co nie wiedzą, przypomnę : porównanie RS4 do M3 (najchętniej o tych porównywalnych mocach). Inne posty będą kasowane.

Jeździł ktoś taką trójka z Bawarii (ale M) i RS4 i może porównać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...