Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektor lampa Xenon S4 Look Audi A4 b5


LauferQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę was o opinie czy te lampy :

-Spasują mi P&P do mojego autka (kostki, brak obróbki blacharki) ?

-Może ktoś ma i wypowie się jak z jakością ?

-Jak wam się widzą takie lampy? (tak wiem to kwestia gustu ale jestem ciekaw waszego za i przeciw)

Link do owych lamp : 

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 679 zł - Reflektor lampa Xenon S4 Look Audi A4 b5 8d 94-98 (9363235895). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Pozdrawiam Eryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę coś "Xenon Look" to mnie trzęsie, od razu mam w głowie "będzie yebać po oczach". 

A tak na poważnie, zależy czy środek się szybko nie wypali i nie stracą na mocy świecenia, oraz jak szybko zmatowieją z zewnątrz i się porysują. Twoja auto, twój wybór- ja bym zamiennych lamp nie zakładał, ale to tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze że piszesz swoje zdanie bo nie wiedziałem że te lampy dają po ślepiach, już ich nie chcę. Teraz pytanie czy możesz mi polecić jakieś lampy na h7 do przedlifta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej kupić boscha lampy pod h7 i ewentualnie sobie spolerować (zależy w jakim stanie kupisz)? Na pewno byłbym bardziej pewien jakości i świecenia niz zamiennika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła mijania z soczewką ładnie odcinają, chyba że się wsadzi jakiś wynalazek żarówkopodobny. Mam w A4B5 poliftowe lampy depo z żarówkami H7 Philipsa i jest dużo lepiej niż na szklanych ryflowanych lampach z żarówką H4. W A6C5 z fabrycznym xenonem mam wrzucone odbłyśniki z klapką biksenon z ali za 220zł chyba, żarniki D2S też z ali 24zł za dwie sztuki i jest pięknie, już prawie od roku. Pierwsze co zrobiłem po wymianie to pojechałem na stację kontroli. Nic nikogo nie oślepia pomimo tego że odbłyśnik z soczewką i żarniki D2S są chińskie. 

Jeżeli te lampy są pod żarówki H7 to nikogo nie będą oślepiały jak wsadzisz normalne H7. A co do ich trwałości to nic nie wiadomo...

Oślepiają zwłaszcza lampy bez soczewki i z ryflowanym kloszem w których ktoś zamontował jakieś niebieskie HIDy 8000k albo inne ścierwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kolejne odpowiedzi.

@TomaszMkII

@indyczes

@muniek32

 

Nie podobają mi się te ryflowane klosze ale trudno, czytając wasze odpowiedzi postanowiłem kupić coś takiego :

 

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 859 zł - REFLEKTOR LAMPA KPL AUDI A4 B5 8D0 1994 BOSCH Z24 (8718855526). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Może ktoś się wypowie i o nich?

Będę wdzięczny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomaszMkII dobrze piszesz ale zauważ że ja mam przedlifta i nie mogę sobie wsadzić poliftów bez rezania błotników (chyba że kupić poliftowe błotniki żeby pasowało bo i tak są do wymiany, raczej mocowania są te same więc wystarczy poprzekładać. Mam racje?) Druga sprawa te te ostatnio pokazywane lampy są na h1 h7 h7 więc powinny świecić elegancko, do tego są to orginałki tak jak polecali mi to inni forumowicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz jak uważasz, ryflowana jednożarówkowa lampa nawet boscha nie będzie świeciła lepiej niż poliftowe choćby depo które ma dwie żarówki H7. Też mam przedlifta ale z lampami depo polift, i to rezanie jest bardzo proste a efekty są bardzo mocno zadowalające. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...