Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Króciec wody / układ chłodzenia silnika


3r4

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, typowy dla naszych aut problem - dzisiaj zostawiłem pod autem kałużę płynu...
Nie wiem czy cieknie oringiem od czujnika czy gdzieś z króćca, ale chyba profilaktycznie wymienię oba. 

Teraz jaki problem - mój króciec ma numery 06B121133D - nie znajduje nic takiego w sklepie (chyba, że używki). Była jakaś aktualizacja dla tej części na inny model? Etka pokazuje niby 06B121132E

Przy okazji odpowiedni czujnik cieczy to będzie chyba - 059919501A ?
i w sumie pytanie bonusowe przeglądam popularny serwis aukcyjny i wszędzie czujnik niby ori w popularnych sklepach z częściami kosztuje koło 50pln, a w ASO 150pln+ - skąd taka różnica?


Pozdrawiam :)

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten numer 06B 121 133 D zamienia się na 06B 121 132 D i jest to króciec dla silnika ALT, dla BFB i rocznika 2004 jest 06B121132E

czujnik ma numer 059919501A

ps. wiem że temat już trochę stary, ale był bez odpowiedzi, a ja się nudzę na kwarantannie więc uzupełniam, może komuś kiedyś się to przyda

Edytowane przez MaTeo85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, u mnie zaczął swirowac czujnik temp na desce rozdzielczej, pidpialem vag pokazywal błąd  czujnika,  po jakims czasie zauwazylem płyn, nie wiem czy to zbieg okoliczności, wydaje mi sie ze to kapie z miejsca tego trojnika, aczkolwiek 100 procent pewnosci nie mam, mozna to jakos podejrzeć zeby sie upewnic na 100, nierozbierajac tego ustrojstwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...