Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana lamp


Hanys83

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Hanys83 napisał:

H7

Teraz mam jakieś ksenony niewiem bo nie dawno kupnem auto i chce normalne wsadzić z żarówkami i sie zastanawiam jaki to koszt lampy już mam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt w zależności od mechanika/warsztatu. Żeby wymienić przednie lampy trzeba zdemontować przedni zderzak bez znaczenia jakie by nie były. Jak masz trochę zdolności manualnych to sobie poradzisz sam z wymianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gordo napisał:

Jak masz trochę zdolności manualnych to sobie poradzisz sam z wymianą.

Wymienić jak wymienić, ale już ustawić to nie jest tak łatwo, bynajmniej dla mnie nie było tak łatwo jak pierwszy raz to robiłem. Tak czy inaczej da się, najwyżej kilka razy będzie ściągał zderzak i ustawiał lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiasz, żeby było dobrze spasowane względem zderzaka i maski więc to żaden problem. Po zamontowaniu jedziesz do skp i ustawią lampy za 10-20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gordo napisał:

Ustawiasz, żeby było dobrze spasowane względem zderzaka i maski więc to żaden problem. Po zamontowaniu jedziesz do skp i ustawią lampy za 10-20zł.

Zgadza się, jednak ustawienie względem zderzaka już nie jest takie proste bo zderzak zakładasz dopiero jak wyregulujesz lampy. Chyba że masz inny sposób to podziel się, chętnie skorzystam bo do końca nie jestem zadowolony z mojej ostatniej wymiany lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dokręcam na maksa lamp przed założeniem zderzaka, żeby później mieć jeszcze jakieś pole manewru,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gordo napisał:

Nie dokręcam na maksa lamp przed założeniem zderzaka, żeby później mieć jeszcze jakieś pole manewru,

A jak regulujesz ich wysokość po zewnętrznej stronie lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakiś sposób na regulację wysokości lampy po zewnętrznej stronie bez ściągania zderzaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem.
Masz 3 uchwyty na których trzyma się lampa i to dzięki nim ustawiasz jak być powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, gordo napisał:

Nie bardzo rozumiem.
Masz 3 uchwyty na których trzyma się lampa i to dzięki nim ustawiasz jak być powinno.

Chodziło mi o regulację lampy po zewnętrznej stronie na dole (patrząc z przodu pojazdu) tam gdzie bez ściągnięcia zderzaka a nawet lampy nie ma praktycznie dostępu. Jest na to jakiś patent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...