Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Za nisko dokładka zderzaka przód


michalp1992

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Mam pewien drobny ale wkurzający problem. Otóż podobno w moim Audi A4 B5 2.6 1997 jest zawieszenie sportowe. Czy sportowe to nie czuję za bardzo, ale jest na pewno niższe. I tutaj jest problem, bo dokładka zderzaka przedniego jest na tyle nisko, że jak krawężnik ma więcej niż 5 cm wysokości to już haczy. Czy może Szanowni Forumowicze macie jakiś pomysł żeby coś zmodyfikować w tym zderzaku? Bez tej dokładki wygląda trochę głupio i widać jakies gumowe przewody, ale znowu z nią obawiam się o każdy wyższy krawężnik czy próg zwalniający.

Mam również takie pytanie, widziałem na Allegro przykładowo: https://allegro.pl/oferta/gumowa-dokladka-zderzaka-audi-a2-a3-a4-a6-a8-80-8537116093 ale to chyba nie da się przykleić zamiast tej dokładki?

 

Proszę Was o pomoc.

Edytowane przez michalp1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdejmiesz ori dokładkę to pewnie tej z neta nie będzie do czego przykleić. Pewnie masz założone jakieś krótsze sprężyny bo wątpię żeby na ori 1BE taki krawężnik byłby problemem. 

Nie wymyślisz nic innego jak podniesienie auta. Szukaj sprężyn od 1BA lub gwintu, wtedy wyregulujesz jak będziesz chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Szczerze mówiąc nie wiem jakie tam sprężyny siedzą. Niby jest kierownica "S", nakładki na progi chyba są inne, ale czy sprężyny są sportowe to ciężko powiedzieć. Na pewno wahacze górne były jeszcze oryginalne jak wymieniałem rok temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...