Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie : a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :cześć:

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Hej

Jestem od niedawna posiadaczem a4 b8 s-line  Caha w quattro 2011 . Moj region dziłania to Wrocław i okolice

,,,

Cześć wam, od niedawna jestem użytkownikiem A4 B5 1.8 125 Nie jest może to król mocy, aczkolwiek wystarcza :) na grillu quattro(poprzedni właściciel założył) ale tak na prawdę jest ośka. Trzeba poprawić detale w środku, trochę na zewnątrz porobić małe odpryski zaprawką j będzie śmigać :) Chciałbym zregenerować przednie fotele, bo na moim już jest przetarta skóra (jakieś rady co do tego ?)

FC6A3435-8015-4664-A3B4-6B164DF57DCE.jpeg

8F72577E-369E-43AC-B27F-E41E0AB21E38.jpeg

2E5F1BC2-6239-4E36-AD41-BF855801EEA0.jpeg

8D833A2D-0C4A-4314-B1D6-9C871386AAEF.jpeg

9979F174-C08B-4E6E-B55C-FA407D172240.jpeg

Witam wszystkich forumowiczów

Na imię mam Michał i pochodzę z Zielonej Góry w woj. Lubuskim

Z marką AUDI znamy się już kilka lat, ale pierwszy raz na pokładzie wylądowało A4B4 avant z piecem 2.8 30V.

Chętnie pomogę w temacie mechaniki i audio... Myślę, że i ja chętnie skorzystam z dobrej rady forumowiczów zanim będę wiedział co jest "5" w tym modelu ;)

cześć,

wczoraj (trochę przypadkowo :) ) kupiłem moje pierwsze Audi. A4, quattro, 2.0 TDI, S-Tronic. Przychodzi czas żegnać się z moją Alfą 159 (z wielkim żalem), ale cóż.

Pierwsze pytanie czy gdzieś mogę rozkodować VIN żeby potwierdzić wersję i wyposażenie?

Witam serdecznie,

już czuje ze od różnych ciekawych tematów odechce mi się spać :grin: Pozdrawiam cieplutko :a4fan: