Skocz do zawartości
IGNOROWANY

comming/leaving home problem


everestooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy i na wstępie chciałbym się przywitać.  Szukałem w szukajce ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Mam nadzieje ze temat założyłem w odpowiednim dziale. Od tygodnia jestem posiadaczem a4b8 . Na początku clh działało bezproblemowo(przynajmniej nie zauważyłem tego) ale od wczoraj zwróciło moja uwagę to ze nie zawsze działa mi clh. Mianowicie - mam przełącznik na auto, w mmi jest aktywny clh jednak nie zawsze przy otwieraniu samochodu z kluczyka czy tez wychodzeniu z auta te światła się włączają.  Wczoraj np 4 razy otwierałem i zamykałem auto z pilota i za każdym razem światła się włączyły a za 5 razem juz nie i juz więcej nie chciały dopóki nie uruchomiłem silnika i zgasiłem. Jednak to pomogło tylko na 1 raz. Potem znów się nie zaswiecaly... czy ktoś miał podobny problem czy przede wszystkim musze podłączyć pod kompa czy nie ma błędów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, everestooo napisał:

Witam, jestem tu nowy i na wstępie chciałbym się przywitać.  Szukałem w szukajce ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Mam nadzieje ze temat założyłem w odpowiednim dziale. Od tygodnia jestem posiadaczem a4b8 . Na początku clh działało bezproblemowo(przynajmniej nie zauważyłem tego) ale od wczoraj zwróciło moja uwagę to ze nie zawsze działa mi clh. Mianowicie - mam przełącznik na auto, w mmi jest aktywny clh jednak nie zawsze przy otwieraniu samochodu z kluczyka czy tez wychodzeniu z auta te światła się włączają.  Wczoraj np 4 razy otwierałem i zamykałem auto z pilota i za każdym razem światła się włączyły a za 5 razem juz nie i juz więcej nie chciały dopóki nie uruchomiłem silnika i zgasiłem. Jednak to pomogło tylko na 1 raz. Potem znów się nie zaswiecaly... czy ktoś miał podobny problem czy przede wszystkim musze podłączyć pod kompa czy nie ma błędów? 

Może takie głupie pytanie ale jesteś pewny, że światła w pozycji "Auto"?

Podpiąć do komputera nie zaszkodzi - zeskanować i sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, mam w pozycji auto i xenon wlacza mi się automatycznie.  No nic no tak też zrobię jeśli nikt nie odezwie się z podobnym rozwiązanym problemem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla pewności zapytam, nie załącza się pomimo zmroku?. Bo ch/lh nie działa oczywiście za dnia. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak , oczywiscie w nocy była opisywana przeze mnie sytuacja . A co do aku to szczerze mowiac nie wiem w jakim jest stanie ale samochod odpala bez problemu i nic niepokojacego nie zauwazylem poza tym ze dzisiaj chyba zaczal mi piszczec pasek klinowy. Rozumie ze jesli aku nie jest w pelni naladowany to moze sie wylaczac clh? Niestety w mmi nie mam aktywnej opcji sprawdzenia stanu aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...