Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Metalowy element w kształcie widełek po demontażu ramki drzwi z mechanizmem w A4 B6


LUMBIE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jestem nowym członkiem tegoż forum. Myślę że wybrałem dobry dział.  :)

Bez zbędnego gadania, do rzeczy.

Wczoraj wymieniałem podnośnik szyby w przednich drzwiach od kierowcy. Przy wyciąganiu ramki, wypadły trzy metalowe blaszki w kształcie "widełek". Powie mi ktoś, od czego one są i pod którymi śrubami powinny być podłożone? Bo coś mi mówi, że są to jakieś dystanse albo spinki do czegoś.

Bo bokach drzwi są takie niebieskie śruby na dużego torxa, może one były pod nimi?

A4 B6 2002r

121611071_2747050528898020_8675118160466631304_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, LUMBIE napisał:

Wczoraj wymieniałem podnośnik szyby w przednich drzwiach od kierowcy. Przy wyciąganiu ramki, wypadły trzy metalowe blaszki w kształcie "widełek". Powie mi ktoś, od czego one są i pod którymi śrubami powinny być podłożone? Bo coś mi mówi, że są to jakieś dystanse albo spinki do czegoś.

Screenshot_20201016-211639_Samsung Internet.jpgScreenshot_20201016-211644_Samsung Internet.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za podesłanie schematu. Ale pokazana jest na nim tylko jedna z tych trzech co mi wyleciały, co z resztą?

Gdzie mogę znaleźć takie schematy, jeśli mogę spytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest dystans i jak dla mnie służy tylko do regulacji ramki żeby szyba się ładnie zamykała. Jeżeli nie masz problemów z szybą, nic nie trze przy zamykaniu/otwieraniu to nie przejmuj się tymi blaszkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...