Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jasne wnętrze a fotele


Spiter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w mojej audi mam jasne wnętrze i problem z dobraniem jakichś foteli. Aktualne fotele sa jasne ale brzydkie dziadkowate. Czy są moze jakies sportowe ale jasne? Widzial ktos moze takie i podzieli się linkiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciężki temat sam długo szukałem ale w końcu znalazłem skóra plus alkantara. Jak chcesz mam na sprzedaż poprzednie fotele jasna skóra w bardzo dobrym stanie, podgrzewane 406886FD-4FEB-43B6-A485-15C262C86A53.jpeg8112EED7-962C-4775-9FBB-E7130F2349A3.jpegA881BA15-9542-4E27-AFCA-78ACE5EA9ACE.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te drugie zdjęcie to aktualne? Podobaja mi sie ale i tak te siedzenia w b8 sa takie nieestetyczne. Zostaje chyba albo przeróbka siedzeń z B9 albo wymiana boczkow, podsufitki i podłokietnika i fotele z Sline. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdjęcie to aktualne fotele a drugie to wcześniejsze. Te pierwsze to alkantara, na żywo naprawdę fajnie się prezentują 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2020 o 23:15, krzysiek005 napisał:

Pierwsze zdjęcie to aktualne fotele a drugie to wcześniejsze. Te pierwsze to alkantara, na żywo naprawdę fajnie się prezentują 

Gdzie udało Ci sie dorwać takie fotele? :)

Mam identyczne wnetrze jak w Twoim aucie i tez rozgladam sie za innymi fotelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś zastanawiał by się czy do audi a5 są alcantary bądź też fotele w takiej skórze wersja sport, to krótko odpowiem że nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawel-174 napisał:

Jeżeli ktoś zastanawiał by się czy do audi a5 są alcantary bądź też fotele w takiej skórze wersja sport, to krótko odpowiem że nie.

 

 

Screenshot_20210528_233603_com.facebook.katana.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2021 o 23:37, Voucher napisał:

 

Screenshot_20210528_233603_com.facebook.katana.jpg

Niestety to nie jest ten sam odcień co na zdjęciu wyżej, sprawdziłem etke w audi a5 nie było linen beige z alcantarą :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to z A5 podejdą do B8? Czytałem cos o różnicy między fotelami do Avant a sedan w b8, chodziło o mocowanie rolety, a przecież mocowanie rolety nie ma nic wspólnego z fotelami - przynajmniej w moim polifcie 2013. Jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje takich siedzen moze ktos ma takie. Wiem ze ciezki temat z jasnymi kolorami ale nie odpuszczam ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2020 o 10:12, krzysiek005 napisał:

Bardzo ciężki temat sam długo szukałem ale w końcu znalazłem skóra plus alkantara. Jak chcesz mam na sprzedaż poprzednie fotele jasna skóra w bardzo dobrym stanie, podgrzewane 406886FD-4FEB-43B6-A485-15C262C86A53.jpeg8112EED7-962C-4775-9FBB-E7130F2349A3.jpegA881BA15-9542-4E27-AFCA-78ACE5EA9ACE.jpeg

Te fotele to od B9 byly? Te co są nowe. Szukam takich i znaleźć nie mogę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...