Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wydech od RS do A4 sedan 252KM


-yogos-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś próbował założyć dwa końcowe tłumiki do RS4 lub RS5 B9 do sedana A4 B9 252KM ?

Czy jest jakiś zderzak , w którym się to ładnie mieści ?  - przypominam, że np RS4 był tylko w kombi , a ja potrzebuje to upchać do sedana.

Wiem, że prościej byłoby założyć od S4 , ale tłumiki od RS wg mnie fajniej mruczą :)

Prośba o pomoc, bo chciałbym to założyć w przeciągu miesiąca , ale jest kilka różnych niewiadomych - typu mocowania, zderzak (czy nada się od S4 B9) ?

Czy ktoś pomoże ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, -yogos- napisał:

Czy nikt nigdy nie próbował poprawić dźwięku w swojej B9 ??

Jakoś nie wierzę 

Zderzak czy tam dokładkę  i tak musisz zmienić nie wiem jakie są ceny takich wydechów bo nie mam b9 ale może spróbuj się dowiedzieć jakie ceny nowych wydechów z kwasówki np filmy proex albo jakies mg jest dużo  takich firm które zrobią ci wydech taki jaki potrzebujesz głośny/cichy basowy na jedną strone na 2 itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Tak, oczywiście znam firmy robiące wydechy na zamówienie , niektóre nawet potrafią je policzyć, aby to jeszcze jakoś jeździło a nie tylko brzmiało.

Mi tu akurat chodziło o coś innego - ja wiem że chce konkretnie te wydechy , bo słyszałem je w 2.0 TFSI , tylko że w obudowie Audi A5. Tam wchodzą bez problemu.

Wydaje mi się , że nie ma innej opcji - trzeba kupić i spróbować włożyć. 

Odezwę się , jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...