Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie : a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :cześć:

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Siemanko. Nie wiem co napisać. Napisze tylko że miło do was dołączyć, jestem szczęśliwym nabywcą Audi B7 DTM jak moge to pomoge.

20201016_152747.jpg

Edytowane przez CarlosCk

Witam wszystkich forumowiczów

:siema: mam na imię Daniel, mieszkam w woj.kuj-pom. niedaleko Aleksandrowa Kuj.

Swoje pierwsze Audi kupiłem niedawno temu, wcześniej byłem fanem BMW ale :audi: jednak przekonało mnie swoim komfortem.

Będę chciał niedługo zrobić jej mały projekt detailingowy i gadżetowy.

Mam nadzieję że znajdę u was pomoc ponieważ jestem w tym Zielony :grin:

,,,

Witam serdecznie wszystkich posiadaczy czterech pierścieni,

Avancik w b6 w lz5c który jest już moim drugim b6 ?

D601060E-132C-4D92-8BB7-E9C86BAF0CF7.jpeg

,,,

Siema, mam na imię Patryk i pochodzę z Piły woj. wlkp od 1.5 roku jestem posiadaczem a4 b6 sedan 2001 w kolorze LX7Z i z silnikiem 1.9tdi AWX,

zarejestrowałem się na forum aby uzyskać pomoc w pewnej sprawie :D a że wypada się przywitać no to WIIIITAAMM !!

Cześć wszystkim,

od prawie dwóch lat jestem posiadaczem A4 B8 Avant 2013 2.0 TDI Quattro S-Tronic 177 KM CGLC. Kupiłem samochód z usterką/problemem niskiego ciśnienia oleju. Temat zapewne znany i szeroko opisywany na forum. W skrócie, przy wyższej temp oleju po jeździe autostradowej i zatrzymaniu się (silnik wchodzi na niskie obroty) wyskakuje błąd. Ruszam, znika. Olej 5W30 Motul po wymianie daje mi spokój na ok.. 2-3 tyś km, potem problem wraca. Dużo już wydałem kasy na usuniecie usterki, zostały tylko do wymiany dysze olejowe, opisane już na jednym z wątków. Na forum szukam przede wszystkim konkretnych użytkowników, którym udało się problem rozwiązać skutecznie. Wiem, że jest jeden mechanik z Gdyni, VAG BAUER SERVICE, który podobno usuwa skutecznie ten problem za odpowiednią kasę za wiedzę, którą zdobył by ten problem usunąć. Szacun dla Niego, jeśli faktycznie znalazł źródło problemu, jednak odległość i kasa za tę usługę skłania mnie jednak do dalszego szukania tańszych rozwiązań usunięcia problemu.

Tak czy inaczej, kończąc to przydługie przywitanie, pozdrawiam z Wrocławia :)

Jak nakazuje netykieta:

Witam Wszystkich User`ów tego forum.

Od niedawna jestem posiadaczem A4 B5 2.8 (ALG) quattro tiptronic. Auto stare, bo z 1998roku.

Rafał