Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Port usb


Darekwolak

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Ktoś już z was zapewne montował gniazdo USB w podłokietniku? Szukam rozwiązań praktycznych. Nie długo będę wkładać radio z androidem i zastanawia mnie jak u was wygląda gniazdo do zabudowy z wtykiem usb i gdzi można takie dostać?

. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2020 o 18:39, wrclaguna napisał:

A jakie to auto ? ktory rok ? jakie MMI ?

Audi A4 B8 2015. Wymieniłem imi na androida i naprawdę jestem mega zadowolony.... Dużo większy ekran i funkcji od groma.... Wstępnie znalazłem miejsce na USB i to jest podłokietnik. Jak dostanę część to wyślę parę fotek jak tj.zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy miałeś mmi czy może radio np. zwykłe radio concert, które błędnie przez niektórych też są mmi nazywane. Wiele osób myśli, że B8 ma zawsze mmi bo wszystkie mają ekran na desce. Niestety prawda jest taka, że są też zwykłe radia z logiką obsługi mmi. To nie ma nic wspólnego z prawdziwymi jednostkami mmi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2020 o 11:08, Muskel1 napisał:

Pytanie tylko czy miałeś mmi czy może radio np. zwykłe radio concert, które błędnie przez niektórych też są mmi nazywane. Wiele osób myśli, że B8 ma zawsze mmi bo wszystkie mają ekran na desce. Niestety prawda jest taka, że są też zwykłe radia z logiką obsługi mmi. To nie ma nic wspólnego z prawdziwymi jednostkami mmi. 

3g Basic z tego co się orietuje 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...