Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oświetlenie zewnętrze z funkcja AUTO


Majewski61

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem w moim Audi A4 B9 z 2018 roku sedan silnik 2,0TFSI że w przypadku ustawienia pokrętła światel w pozycji auto w ciągu dnia będą zawsze zapalone, jak mi się wydaje światła mijania, a nie dzienne. Aby jeździć na dziennych pokrętło musi być w pozycji O. Czyli jak zbliża się zmierzch trzeba ręcznie pokrętło przełączyć na auto albo na światła mijania. Takie mam obserwacje i zastanawiam się czy w pozycji auto jak mamy słoneczny dzień system sam nie powinien najpierw uruchomić dzienne a potem wieczorem też automatycznie przełączyć je na mijania. Czy takiej możliwości nie ma, czy też może u mnie w samochodzie działa to nieprawidłowo, skoro ręcznie muszę przełączać dzienn na mijania mimo włączonego trybu auto.

Edytowane przez Majewski61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie od pewnego czasu jest podobny problem  ..  Przełącznik w pozycji  auto a świecą się światła pozycyjne plus nawigacja itp na ciemno czyli tak jak po zmierzchu !!     Pisze tu o  sytuacji w słoneczny dzień ! . 

Sam sensor prawdopodobnie jest ok ponieważ living home działa  tylko po zmierzchu , lub po przysłonięciu sensora np ręką .  

Z gó®y dziękuję za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...