Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż drzwi


deejayborys

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukałem i nie znalazłem. 

Jak zdjąć drzwi, muszę wymienić Lewa stronę po kolizji. 

Ktoś przerabiał temat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30sek szukania i nic z tego nie wynika, bo co odgrecic to wiem tylko jak je zdjac, szarpać do góry bo ni jak nie idzie... I bez złośliwości można odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było bez złośliwości kolego. Powiedz mi czego nie rozumiesz? Na filmiku wszystko wytłumaczone i pokazane. Wypinasz wtyczkę, luzujesz 2 śruby, które ten gość pokazywał oraz wykręcasz całkiem tą  jedną śrubę przy karoserii trzymającą ten ogranicznik otwierania drzwi. Następnie podważasz sobie na zawiasach i ciągniesz drzwi do góry. Jeżeli Ci nie puszcza to za mało poluzowałeś śruby na zawiasach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Muskel1 napisał:

To było bez złośliwości kolego. Powiedz mi czego nie rozumiesz? Na filmiku wszystko wytłumaczone i pokazane. Wypinasz wtyczkę, luzujesz 2 śruby, które ten gość pokazywał oraz wykręcasz całkiem tą  jedną śrubę przy karoserii trzymającą ten ogranicznik otwierania drzwi. Następnie podważasz sobie na zawiasach i ciągniesz drzwi do góry. Jeżeli Ci nie puszcza to za mało poluzowałeś śruby na zawiasach. 

No i teraz wszystko już jasne. Chodziło mi wlanie jak je zdjac z zawiasu. Dzięki wielkie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...