Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Stukają zawory - prawdopodobnie wałek rozrządu


artorro27

Rekomendowane odpowiedzi

witam moje pytanie jest takie, mianowicie padl mi napinacz hydrauliczny lancucha rozrzadu, przeskoczyl lancuch i glowica do wymiany. Wymienilem glowice(nowa), rozrzad( ustawiony idealnie na znakach), pompe wody, pompe oleju i dalej stukaja zawory z prawej strony. Znajomy mechanik powiedzial mi ze moze to byc wina tego ze prawy walek jest zle ustawiony ale jak go ustawic nie widzialem tam zadnych znakow. Jesli to wina walka - pytanie- jak ustawic walek rozrzadu nie demontujac napinacza z lancuchem i nie zdejmujac walkow. jezeli ktos wie to prosze o pomoc. Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wałek ustawia sie zgodnie z zasadami ustawiania rozrzadu

a znaki powinny byc widoczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: jak zrobisz daj znac jak to sie ma .pozdrawiam a ta książeczka jest pomocna bo wiele razy z niej korzystałem pod..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i rozmątowałem walki odkreciłem napinacz(niestety bez specjalnego klucza bo nigdzie nie znalazlem) założyłem spowrotem i znowu znaki sa nie na swoim miejscu. ja juz nie wiem o co chodzi. czy ktos moze mi powiedziec czy napinacz hudrauliczny łańcucha sie jakos ustawia po ponownym założeniu czy on sie sam reguluje?[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 22:52_________________________________________________problem rozwiazany. zapchany był smok od pomy oleju, a co za tym idzie nie było wystarczajacego cisnienia oleju wiec popychacze hydrauliczne nie mogły działac poprawnie. po wymianie oleju i pomy wszystko jest juz dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...