Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chip 1.8T w woj. Śląskim bądź Dolnośląskim


R4xx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Ktoś jest na świeżo w temacie tunerów ze Śląska i Dolnego Śląska? Kogoś polecicie? 

Edytowane przez R4xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marcin13 napisał:

Jeśli umiesz robić logi i zgrywać wsad z ECU to Łukasz13 z forum. Można podjechać ale jest z okolic Radomska. 

Wierzę, że Pan Łukasz ogarnia temat, ale wolałbym jednak usługę totalnie kompleksową. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, R4xx napisał:

Wierzę, że Pan Łukasz ogarnia temat, ale wolałbym jednak usługę totalnie kompleksową. :tongue4:

Ja byłem osobiście to wymieniał mi wtryski, program zrobił, hamownie drogowa wykorzystał i na koniec lpg wyregulował czyli kompleksowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dojadę do kompelksowo

1 minutę temu, Marcin13 napisał:

... czyli kompleksowo. 

Jak dojadę :wink: Nie bez powodu szukam kogoś z okolic woj. ślaskiego i dolnoślaskiego :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem w K-Sport na Wrocławskiej w Opolu niecałe pół roku temu i jestem zadowolony. Cenowo też parę stówek taniej niż standard.

Od znajomych słyszałem też sporo dobrych opinii o jakimś serwisie w Nysie (jest chyba tylko jeden :P).

Edytowane przez Remilo7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Remilo7 napisał:

Ja robiłem w K-Sport na Wrocławskiej w Opolu niecałe pół roku temu i jestem zadowolony. Cenowo też parę stówek taniej niż standard.

Robiłem u nich 4 lata temu 1.9TDI i robota była zrobiona naprawdę profi. Porządna diagnoza, wymiana kilku rzeczy (zaworki podciśnienia, sprzęgło) i zrobili pocisk. Jeździ bezawaryjnie od 60kkm. Jednak jakiś rok temu byłem z A3 1.8T i potraktowano go jak 'stary kibel'. Wyraźnie nie mieli ochoty robić tego silnika. Trochę się do nich zraziłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...