Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciśnienie paliwa AVJ


szpakuziom

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, po logach w moim autku wyszło, że mam ubogą mieszankę. Kupiłem i wymieniłem pompę na pierburga i trochę się poprawiło, ale nie do końca jest jeszcze dobrze, bo w kanale 33 korekty dochodzą 18%. Sprawdzałem dziś ciśnienie na listwie i na jałowych pokazuje 4,3bar, a po przegazowaniu do 4, 5 tyś obrotów spada do 3,5 czyli ewidentnie coś z ciśnieniem. 4 lata temu wymieniałem filtr paliwa na jakiś zamiennik, ale nie pamiętam dokładnie co to za filterek był na pewno nie oryginał i knecht. Dziś pompę zaś wyciągałem i sprawdzałem, czy na pewno jest ok - jest dobrze, nic nie zagięte itd. Pytanie, czy filtr może blokować aż tak przepływy czy mogła trafić się wadliwa pompa?? 

Logi przed wymianą:

LOG.TUNEZILLA.COM

Logi po wymianie pompy

LOG.TUNEZILLA.COM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie pompy czasy wtrysków o wiele lepsze. To jest 100% seria?

W filtrze jest regulator ciśnienia więc pasuje wymienić.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 100% seria. Czyli trzeba zapodać nowy filtr i się nie obejdzie. Założyłem 4 lata temu nowy i praktycznie na benzynie nie jeździłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, ponowne logi po wymianie filtra na oryginalny, będzie ok? Stary filtr był Knecht'a made in china...

002 033

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

003 020

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, można robić wirusa? :D Chciałbym jeszcze tylko napisać, że Polecam sklep Dzika, bo to od niego kupiłem ten filtr za na prawdę dobrą cenę niż to co powiedzieli mi w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...