Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Kolizja, uderzenie w koło - przestawiona zbieżność


BlackRider

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,

niestety gość ostatnio wjechał mi na mój pas przed samą maskę a z naprzeciwka leciał gość koło 8 paczek także nie było wyboru :( Uderzyłem moim prawym kołem jemu w pomiędzy przednie drzwi a błotnik.

Zaczęło mi mocno buczeć łożysko, przestawiła się o 2 stopnie zbieżność i teraz zauważyłem, że prawe koło jest bliżej drzwi niż lewe :( Koło 1-1,5cm może. Przy mocnym skręcie koło haczy o nadkole aż je przesuwając w stronę auta. Zaraz po wypadku widziałem, że z tulei banana wyleciał cały olej.

Może ktoś z Was miał podobną sytuację i podpowie co dostało? Wiem, że to wróżenie z fusów, ale jakiś mechanik mi mówił, że na pewno zwrotnica i od razu kupować nową. Kolega znów, że pierwsze co to banan dostaje i od niego zacząć. Sam nie wiem jak się do tego zabrać? Wymienić wszystko? Zwrotnicę, wahacze? Czy faktycznie zacząć od banana i zobaczyć czy coś się zmieni?  Z góry dzięki.

Edytowane przez BlackRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tego dojdą jeśli np zwrotnica się gdzieś delikatnie skrzywiła czy wahacz?

 

Co do płacenia sprawcy to tak nie do końca. Sprawca uciekł i sprawa jest na policji, nie wiadomo czy nie skończy się w sądzie. Także za wszystko płacę ze swojej kieszeni jak na razie.

Edytowane przez BlackRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno banan ucierpiał, skoro wyleciał olej z tulei to jest rozerwana. Osobiście podejrzewam, że do wymiany jest cała prawa strona wahaczy, drążek kierowniczy z końcówką plus łożysko koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banan wymieniony, łożysko wymienione, końcówka i drążek wymieniony. Zbieżność ustawili, kąty mówią, że w miarę OK. Odebrałem auto patrzę i nadal jest 1cm bliżej koło drzwi niż druga strona. Jeszcze jakieś pomysły ? :( Mówili, że niby nie ściąg auto na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...