Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż haka holowniczego z modułem - pytanie


AndrzejK.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pytanko do Was - czy po montażu haka holowniczego z modułem (nowy hak Brink) i oczywiście podpięciu elektryki haka trzeba jeszcze coś dodatkowo kodować/programować czy wszystko będzie bez problemu działało z "automatu"?

Dotyczy oczywiście B7.

Dzięki za dokładne info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MCE trzeba jedno kodowanie zmienić, abyś światła miał - w przypadku oryginału. W Twoim przypadku, jeżeli masz hak Brink lub innego producenta, który dołącza dodatkowy moduł, który nie obciąża instalacji w Twoim samochodzie, to podpinasz tylko do tylnych świateł i już działa.

Edytowane przez szpakuziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki komplet mam

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 544 zł - Hak BRINK- AUDI A4 B6 B7 SEDAN KOMBI + MODUŁ 7 PIN (7142276771). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

2 godziny temu, szpakuziom napisał:

W Twoim przypadku, jeżeli masz hak Brink lub innego producenta, który dołącza dodatkowy moduł, który nie obciąża instalacji w Twoim samochodzie, to podpinasz tylko do tylnych świateł i już działa.

Rozumiem,że ten mój moduł haka nie obciąża instalacji i nie będzie potrzeby przeprowadzania jakiegokolwiek kodowania, dopytuję dla potwierdzenia mojej sytuacji....

Dzięki za potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy brink ma też dedykowane moduły do b7 z podłaczeniem do cana itp. wtedy kodujesz mce i jak masz to PDC. wejdz na ich strone i sciagnij manual do modułu, tam bedzie napisane co trzeba zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, MaTeo85 napisał:

zależy brink ma też dedykowane moduły do b7 z podłaczeniem do cana itp. wtedy kodujesz mce i jak masz to PDC. wejdz na ich strone i sciagnij manual do modułu, tam bedzie napisane co trzeba zrobić.

Dokładnie dedykowany montujesz , kodujesz. Uniwersal montujesz zapominasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...