Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 97] Alarm fabryczny nie dziala ???


Papec1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam alarm fabryczny w A4 B5 .Sprawdzalem przed chwilka i sprawa wyglada tak. Po zamknieciu kluczykiem ( nie mam pilota ) zalaczaja sie na chwilke kierunki, syrena w bagazniku jest wszystko podlaczone , bezpieczniki tez ok, czujki ruchu w slupkach sa ( widac je) . Otwarta szyba wlaczony alarm lapa do srodka i zero NIC sie nie dzieje drzwi zamkniete kluczyk do stacyjki i bez roblemu mozna odpalic , otwarcie drzwi ( od srodka ) zero efektu. Sprawdzilem kody z naklejki - jest na wyposarzeniu.

Moze jakies sugestie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to sterownik znajduje się pod tylną kanapą

Dzieki za podpowiedz tylko jak podniesc kanape , u mnie nie skladaja sie siedzenie szarpalem ja z dobre 10 minut i jakos nie chciala sie dac a nie chcial bym jej wyrwac :confused: . w wyszukiwarce nic nie znalazlem na ten temat jesdynia bylo o diurze miedzy bagaznikiem a kabina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papec1, bo pewnie szarpałeś oparcie a masz podnieść siedzisko które jest na zatrzaskach :cool:

Kurcze wlasnie szarpalem to siedzisko tylko z ktorej strony trzeba szarpnac od strony foteli czy od strony oparcia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, mam taki sam alarm fabryczny i też długo dochodziłem co z nim jest nie tak aż do momentu jak się okazało że te czujki schowane w słupkach nie są czujnikami ruchu tylko reagują na wstrząs, zbicie szyby i tym podobne, jak uruchomisz alarm z otwartą szybą to lekko puknij w słupek to zabaczysz jak wyje :-D , alarm na uzbrojenie się potrzebuje minimum 30 sekund, będziesz widział bo jak go załączasz to kontrolka na desce (nie pamiętam która) będzie migać szybko, jak zwolni to znaczy że jest na czuwaniu

[ Komentarz dodany przez: szogun0: 30-03-2007, 20:29 ]

Zapoznaj się z regulaminem i stosuj do niego. Przywitaj się w dziale Newbie, inaczej posty mogą być usuwane.

[szogun0]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, mam taki sam alarm fabryczny i też długo dochodziłem co z nim jest nie tak aż do momentu jak się okazało że te czujki schowane w słupkach nie są czujnikami ruchu tylko reagują na wstrząs, zbicie szyby i tym podobne, jak uruchomisz alarm z otwartą szybą to lekko puknij w słupek to zabaczysz jak wyje :-D , alarm na uzbrojenie się potrzebuje minimum 30 sekund, będziesz widział bo jak go załączasz to kontrolka na desce (nie pamiętam która) będzie migać szybko, jak zwolni to znaczy że jest na czuwaniu

[ Komentarz dodany przez: szogun0: 30-03-2007, 20:29 ]

Zapoznaj się z regulaminem i stosuj do niego. Przywitaj się w dziale Newbie, inaczej posty mogą być usuwane.

[szogun0]

czujki nie reaguje na stukanie i pukanie a na pilpicie nie mam zadnej diody takze odpuszczam. kierunki mrugaja przy zamykaniu pod tylna kanapa wszystko podlaczone , syrena w bagazniku tez. Nie mam pojecia co jest nie tak, chyba nal;epiej bedzie zalozyc nowy alarm :question: :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...