Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zestaw kluczy do dłubania przy aucie


audicoman

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Potrzebuję zestaw kluczy do dłubania przy aucie.
Głównie chodzi mi o klucze nasadowe + torx. Jestem nieco zielony w tym temacie. Chciałbym kupić coś solidnego w rozsądnej kwocie. Tak żeby można było bez problemu odkręcić np. zderzak, zacisk, wahacz, świece zapłonowe itp.

Jakiej firmy polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, audicoman napisał:

Jakiej firmy polecacie?

Ja polecam yato,w tej cenie dla mnie najlepsze 

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 194,50 zł - ZESTAW KLUCZY NASADOWYCH KLUCZE NASADOWE 146+ YATO (7108891858). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to co podałeś to nie jest Yato (tylko bity są YT-0400).

Z Yato może być: 

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 248,90 zł - YATO ZESTAW KLUCZY NASADOWCH NARZĘDZI 82el YT-1269 (6785653479). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony...

 lub 

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 258,90 zł - ZESTAW KLUCZY NASADOWYCH KLUCZE NASADOWE YATO 108 (9708763973). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Ew. Neo 

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 285 zł - NEO ZESTAW KLUCZY NASADOWYCH 1/2 1/4 110el 08-666 (9526870036). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEO TOOLS  Bardzo dobre, używam od trzech lat i wszystko całe:wink:

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 487 zł - Zestaw kluczy nasadowych 219 el. NEO 08-671 (9658943683). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio przeglądałem i z yato YT-38841 za jakieś 390 jest spoko, ale nam inus to, że duzo bitów się powtarza i totalnie bezużyteczne małe imbusy
bardziej później wpadł mi w oko ten zestaw YT-38941 - jest już trochę mniej zdublowanych bitów, ale kilka elementów też mniej

 

Na pewno coś jeszcze przydałoby się dokupić np. spline, ale jakieś tanie zestawy są koło 30-40zł chyba ( https://allegro.pl/oferta/zestaw-bitow-klucz-imbus-hex-spline-torx-40-e-bity-8671403461 ) 

Pewnie i tak z czasem będzie trzeba dokupić coś niestandardowego :D Póki co żadnej walizki nie kupiłem, mam dużo mniejszych zestawów pokompletowanych i jak dla mnie to błąd. Lepiej kupić jeden większy i mieć na dłuższy czas spokój. Później tylko bierzesz jedną walizkę i nie pakujesz całego majdanu w jakieś torby...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też potwierdzam, Yato w relacji jakość/cena wypadają akceptowalnie.

Mam coś takiego jak poniżej i jestem zadowolony choć wiadomo,że wieczne nie będą.

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 258,90 zł - ZESTAW KLUCZY NASADOWYCH KLUCZE NASADOWE YATO 108 (9708763973). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Edytowane przez AndrzejK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, AndrzejK. napisał:

choć wiadomo,że wieczne nie będą

Ja mam mały zestawik yato kupiony jakieś 12 lat temu. Przez ten czas ten zestaw przerobił tyle i nadal się trzyma. Grzechotka 3/8 nie do zdarcia,jedynie co się zepsuło przez ten czas to uchwyt do bitów stracił drucik trzymający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę robił nowego tematu bo problem mam podobny :) 
Chciałbym kupić wózek warsztatowy z wyposażeniem - na allegro całkiem sporo ludzi kupuje YATO ale jest też ciekawy zestaw od BJC - ma o ponad 100 elementów więcej niż YATO ale jak z jakością tych narzędzi?
Ktoś ma jakieś doświadczenie z tym? Narzędzia będą również używane do maszyn rolniczych i innych prac na gospodarstwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jony 2 napisał:

yato=amatorszczyzna+typowy chinol

To poleć lepszy zestaw w tej cenie co Yato?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pelonek1 napisał:

To poleć lepszy zestaw w tej cenie co Yato?

czy ja coś pisałem o cenie? lepszy = Gedore ,Bahco,Sata itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jony 2 napisał:

czy ja coś pisałem o cenie? lepszy = Gedore ,Bahco,Sata itp.

Kolega @audicomanzałożył temat pisząc, że chce coś w rozsądnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Majk009 napisał:

Nie będę robił nowego tematu bo problem mam podobny :) 
Chciałbym kupić wózek warsztatowy z wyposażeniem - na allegro całkiem sporo ludzi kupuje YATO ale jest też ciekawy zestaw od BJC - ma o ponad 100 elementów więcej niż YATO ale jak z jakością tych narzędzi?
Ktoś ma jakieś doświadczenie z tym? Narzędzia będą również używane do maszyn rolniczych i innych prac na gospodarstwie

Jaki budzet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Majk009 napisał:

Chciałbym kupić wózek warsztatowy z wyposażeniem - na allegro całkiem sporo ludzi kupuje YATO ale jest też ciekawy zestaw od BJC - ma o ponad 100 elementów

Wózek który ma niewiele ponad 100 elementów ????

Jakaś bida wersja.

Dobrze wyposażona walizka ma więcej niż ten niby wózek.

Daj linka niech zerknę to tego rarytasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Fido napisał:

Wózek który ma niewiele ponad 100 elementów ????

Jakaś bida wersja.

Dobrze wyposażona walizka ma więcej niż ten niby wózek.

Daj linka niech zerknę to tego rarytasu.

"...ma o ponad 100 elementów więcej niż YATO..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kutwa, to "o" mi umknęło.

Mała literka a robi różnicę.:kox:

 

PS. To tak samo jak z tą zagadką.

Państwo na jedną literę ? :decayed:

 

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...