Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tuning 2.0tfsi - szukam fachowca


Ogon56

Rekomendowane odpowiedzi

Część.

Pacjent: audi 2.0 tfsi BUL 220KM.

Co potrzeba: 

Montaz turbo k04-064 (audi s3)

Przeróbka pod wymieniona turbine: flansza kata, przewody, dv i dolot pod ori puszkę powietrza

Montaż wtrysków od s3

Montaż zaworu paliwa rs4

Montaż pompy wysokiego ciśnienia autotech

Fmic

Strojenie wszystkiego

Sprzeglo kevlar, lub wzmocnione

(Uklad wydechowy mam juz caly wymieniony).

 

Macie kogos zaufanego do zrobienia tych modów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jedrekx napisał:

brk tuning w Inowrocławiu ;)

Robiłeś coś tam? Patrze na ich stronkę i nie widzę zbytnio informacji aby w ich realizacjach robili jakieś rzeźby (spawanie, kolandka itp). Raczej części P&P wstawiają. Muszę się upewnić bo właśnie odebrałem auto z TC Performance, którzy mi nie potrafili ogarnać tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń, zapytaj. paru znajomych robiło tam różne auta i każdy raczej był zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ogarnąć strojenie... a na całość to termin początek roku. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty jestes z kujawsko pomorskiego? W proflu masz Bielsko Biała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie spawania dolotu to spróbuj u Szymona w Toruniu:

505 749 761

Natomiast co do reszty zabawy w mechanikę, to rzecz rozbija się o pieniądze. Nikt nie chce płacić za mechanikę, a to pochłania olbrzymie pieniądze, olbrzymie ilości czasu.

A jak ktoś z kolei jest ogarnięty, to albo nie ma czasu, albo się ceni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest, ze nawet jak chcesz na to przeznaczyc spore pieniadze, to ludzie sie nie podejmują. Poprostu brakuję fachowców od customowych rozwiązań. Każdy tylko chcę się bawić w chiptunning, ewentualnie p&p i to też nie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czornycustoms z Wolsztyna. Nie aż tak daleko a raczej podejmują się takich rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego imo jak chcesz zrobić raz, a porządnie to nie patrz na to czy masz do kogoś 100 czy 500 kilometrów - takie rzeczy robi się raz, a dobrze.

A jak w taki sposób podejdziesz do tematu, to już dużo miejsc w Polsce się znajdzie na taką robotę ;)

Tajemnicą poliszynela jest, że takie mody na przykład gregor10.pl robi z zamkniętymi oczami. Są też goście w Zabrzu polecani.

Ewentualnie jeśli koniecznie na pomorzu to odezwij się może do Tune Up? Robert przecież w szczuranie robił bardzo grube mody, z wymianą pompy oleju na taką z 1.8T czego nie wypisałeś, a zdaje się że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli południe Cię interesuje to ofc Frog ale terminy odległe. CTR też zrobi tfsi bez problemu. Są jeszcze chłopaki z Vintage Customs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę Ci polecić Gregora10 z Jasła sam robiłem u niego B7 z TFSI i byłem zadowolony,teraz cieszy się inny właściciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do Grzesia do Jasła i najpierw to zapytaj o termin, nie zdziw się jak usłyszysz listopad 2021;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2020 o 21:24, Unf napisał:

Ewentualnie jeśli koniecznie na pomorzu to odezwij się może do Tune Up? Robert przecież w szczuranie robił bardzo grube mody, z wymianą pompy oleju na taką z 1.8T czego nie wypisałeś, a zdaje się że warto.

Mechanikę ogarnia Michał Mierniczak. Na przykładzie rozrządu z częściami mogę powiedzieć, że ceny ma podobne do innych warsztatów. Na temat pompy trafna uwaga.

Zapytaj jeszcze w Fmotors o modyfikacje mechaniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...