Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XENON A4 95


audia41.6

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko jeśli ktoś ma Aczwureczke z 95r i chciałby mieć w swoim autku xenonki to polecam tą stronkę jest tam instrukcja jak najtaniej przerobić H4 na xenon

www.xenony.friko.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za takie przerabianie. Pozniej oslepiasz jadacych z przeciwka. W Xenonach chyba powinno byc szklo gladkie i lampa powinna byc samopoziomujaca i do tego spryskiwacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak ori xenon

I to jest święta prawda. Hsenony to są Xsenony a nie jakieś tam wynalazki wiejskiego tunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu widziałem na gieldzie w Gliwicach oryginalne xenki do B5 za 1000 zł :)

A wiejski tuning won od Audiolek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale same lampy nic tu nie zdziałają! Potrzebny jest jeszcze mechanizm poziomowania wysokosci w tylnim zawiasie? Co to jest i jak to dziala, nie mam pojecia, ale brzmi bardzo powaznie! I jeszcze jak Pikuś zauwazyl spryskiwacze które i tak super nie domywaja, a tyle to mozna sie zatrzymac i recznie czyscic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale same lampy nic tu nie zdziałają! Potrzebny jest jeszcze mechanizm poziomowania wysokosci w tylnim zawiasie? Co to jest i jak to dziala, nie mam pojecia, ale brzmi bardzo powaznie! I jeszcze jak Pikuś zauwazyl spryskiwacze które i tak super nie domywaja, a tyle to mozna sie zatrzymac i recznie czyscic :)

Bez układu sampoziomowania też będzie działać , ale będziesz czasami oślepiał jadacych z naprzeciwka.Można podpiąć regulowanie wysokości pod tą regulacje ręczną , która masz na desce rozdzielczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie!:) Poza tym to autopoziomowanie to tez nie jest takie super.Bo z tego co pamietam ono ustawia swiatla w gdy odpalasz samochod. Czyli zalozmy wsiadasz do samochodu i jedziesz po swoich 4 malutkich kolegow (kazdy po 130kg). Nie gasisz silnika, wsiadaja, samochod Ci "siada". Swiatla zaczynaja swiecic wyzej i oslepiac:)

Nie wiem dokladnie czy tak to dziala w Audi, ale pewnie tak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie!:) Poza tym to autopoziomowanie to tez nie jest takie super.Bo z tego co pamietam ono ustawia swiatla w gdy odpalasz samochod. Czyli zalozmy wsiadasz do samochodu i jedziesz po swoich 4 malutkich kolegow (kazdy po 130kg). Nie gasisz silnika, wsiadaja, samochod Ci "siada". Swiatla zaczynaja swiecic wyzej i oslepiac:)

Nie wiem dokladnie czy tak to dziala w Audi, ale pewnie tak:)

Jak wsiądzie tych 4 maluśkich to światła powinny się automatycznie wypoziomować.Nie sądze , żeby Audi przy projektowaniu tego systemu nie brało takiej opcji pod uwage :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic prostszego :!: zapraszam wszystkich do mnie do garazu :lol: wsiadziemy w pare osob na tył i sprawdzimy czy tak jest :lol: A tak na powaznie to mnie czasami sie wydaje ze one nawet podczas jazdy jakby sie obniżały i opadały, w zaleznosci czy droga po ktorej jade bardziej lub mniej przypomina jezdnie :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezła wies na tej stronce. nawet do głowy mi by nie przyszło zeby z 2 żarówek jedna zrobic i to xenon.

@ja polecam przetwornice denso,zakładałem juz w 2 autkach i spox działały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...