Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzak przedni RS4


Gość Kaziu_Wichura

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaziu_Wichura

Przyszedł mi właśnie do głowy pomysł wstawienia takiego zderzaka do siebie. Teraz mam takie coś http://kaziu_wichura.w.interia.pl/HPIM2819.JPG ale jakoś specjalnie mi się to nie podoba. Jak myślicie, fajnie by to się prezentowało? Obowiązkowo ze zderzakiem bym wymienił reflektory na jakieś soczewki ładne. Ogólnie to chciałbym coś w tym stylu z przodem zrobić allegro.pl/item105555123__jedyne_na_allegro_audi_a4_pakiet_s4_.html. Chyba całkiem nieźle się prezentuje. Co sądzicie? A no i oczywiście brewki do śmieci :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy masz felgi ale jesli nie to lepiej zainwestuj. Sadze ze rozmiar felg przy tym zderzaku to 18 cali, no moze 17. Pasowalo by tez chyba zalozyc kola dosc wystajace znaczy z malym ET albo dystanse. Jesli zalozysz z przodu zderzak od RS-a to i z tylu by cos pasowalo bo bedzie smiesznie wygladal.

Zaloz to sie przekonasz czy to bedzie tak dobrze wygladac.

Proponowalbym jak juz cos to od S-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i z tylu by cos pasowalo bo bedzie smiesznie wygladal.

a czy RS nie był tylko w Avancie ? :P

Ale czytałem kiedyś artykuł o rezaniu takiego zderzaka do limo :)

PS. nie kupuj żywicznych imitacji RS tylko oryginały. Żywica popęka Ci w cholerę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i z tylu by cos pasowalo bo bedzie smiesznie wygladal.

a czy RS nie był tylko w Avancie ? :P

Ale czytałem kiedyś artykuł o rezaniu takiego zderzaka do limo :)

...

Stare RS4 były tylko w avancie.

A zrezanie takiego zderzaka do zwykłej A4 to "pikuś" (pozdrawiam Pikusia :mrgreen: ) dla dobrego lakiernika :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kunio, w sumie okazja niezła, tylko dokupić jeszcze kratki boczne i halogeny ;) Musiał pojawić się nidawno, bo rano patrzyłem to nie było ;)

Szkoda, że kasę mam przeznaczoną na inny cel :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

no właśnie fel mi brakuje..... w planach są "17. Mi się właśnie podoba bardziej ten od RS zderzak. Zobaczymy, niedługo sobie zrobię coś takiego bo cholernie mi się spodobała ta A4 allegro.pl/item105555123__jedyne_na_allegro_audi_a4_pakiet_s4_.html

Boki mam identyczne, podpinkę tylną też taką samą. Zostaje tylko przód :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje tylko przód

Kaziu , wez najpierw postaw na fele, a pozniej bedziesz robil reszte !! Zobaczysz ze bedzie to calkiem inne auto ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie fel mi brakuje..... w planach są "17. Mi się właśnie podoba bardziej ten od RS zderzak. Zobaczymy, niedługo sobie zrobię coś takiego bo cholernie mi się spodobała ta A4 allegro.pl/item105555123__jedyne_na_allegro_audi_a4_pakiet_s4_.html

Boki mam identyczne, podpinkę tylną też taką samą. Zostaje tylko przód :twisted:

Szczerze to Ci powiem (tylko sie nie obraz) to to autko z ogloszenia wcale mi sie nie podoba, a napewno lepiej by sie prezentowalo ze zderzakiem od S-ki. Chyba, ze ten zderzak na tym audi mialby jeszcze oryginalne kratki i halogeny.

Ale o gustach sie nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaziu_Wichura, mam mieszane uczucia co do tej dokładki :???: Progi jeszcze ujdą, ale to wszystko chyba nie bardzo się zgrywa z RS-em...

Jakiś czas temu myślałem nad oryginalnym Kerscher'em

http://kerscher-tuning.de/karosserie/kats.php?shopid=114858771014039&marke=Audi

Moim zdaniem nie wygląda tak źle ;) Kwestia gustu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to Ci powiem (tylko sie nie obraz) to to autko z ogloszenia wcale mi sie nie podoba,

No Pikus, fakt, autko jest takie ... no takie se ... ja bym takiego napewno nie kupil, wolalbym serie, a te lexusy .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te lexusy ....

Dokładnie te z indeksem prędkości L :P do 120km/h :D Powyżej odkleja się szkło :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu myślałem nad oryginalnym Kerscher'em

http://kerscher-tuning.de/karosserie/kats.php?shopid=114858771014039&marke=Audi

Moim zdaniem nie wygląda tak źle ;) Kwestia gustu...

No ten na tym żółtym to fajny zderzaczek, chyba sport-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

faktycznie może przód S4. Tylko nie wiem jakby on wyglądał w siateczce, bo z kratką bym go nie wstawił chociażby ze względu na tył, bo tam mam siateczkę. Zobaczy się niedługo. Faktycznie może najpierw kupię felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie może najpierw kupię felgi

No chociaz raz dobrze piszesz :razz:

Felgi podstawa, zrobisz "rs-a" a dalej bedziesz mial 15 na kolpakach - to dopiero bedzie polewka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie może przód S4. Tylko nie wiem jakby on wyglądał w siateczce, bo z kratką bym go nie wstawił chociażby ze względu na tył, bo tam mam siateczkę. .

Szczerze , to jakbym miał robić zderzak od S4 , to na Twoim miejscu wywaliłbym progi i dokładke i wstawił od S4 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo, a jak wyglądają progi w S4 ? Z tego co ja wiem to są ciężkie do dostania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo, a jak wyglądają progi w S4 ? Z tego co ja wiem to są ciężkie do dostania :(

No nie jest łatwo :) A wyglądają jak na zdjęciach w linku :wink:http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=2327019&postid=25711765

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

ale cudne S4! :roll:

Powiedzcie mi jedno. O co chodzi bo widzę, że niektóre zderzaki (kurcze nie wiem jak to opisać) mają po bokach te takie pionowe wgłębienia dwa i moją widoczne od przodu trzy duże "wloty"(?) a inne są gładkie po bokach i mają 6 tych wolcików. Łamana polszczyzna :???: ale chyba kumacie o co mi chodzi. Zresztą widać różnicę w linku, który podał Hugo (uzytkownik J.J. a użytkownik chociażby PreMier - pod koniec obaj są strony). Zależy to jakoś od rocznika czy jak? Durgie pytanie jest takie: można w jakiś łatwy sposób zamontować ze zderzakiem halogeniki? Drogie to?

Pozdrawiam

[ Dodano: 2006-05-26, 14:51 ]

no już chyba wiem... . To po prostu zderzaki od S4 i RS4 :???: nie mylę się prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po prostu zderzaki od S4 i RS4 nie mylę się prawda?

dokładnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...