Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzak przedni RS4


Gość Kaziu_Wichura

Rekomendowane odpowiedzi

Śliczne S4 :D

Link jest kolejnym dowodem na to, że światełka US-look są naprawdę ładne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaziu ja powiem tak niezaczynaj od d*py strony tylko jak chcesz robić do porządku to kup najpierw porządną felge a później bierz się za zderzaki i progi. Moim zdaniem jak założysz taki zderzak do auta z 15 calowymi kołami i kołpakami , a na dodatek bez porządnych czyt. ładnych progów to auto będzie wyglądać bardziej jak płóg śnieżny a nie jak rasowe RS4 lub S4. Także priorytety to felgi i ładne opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

hahahah :D no widzisz, może gdzieś głeboko resztki dobrego gustu siedziały we mnie i droga brać klubowa wydobyła je :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale powracając do tematu to się napaliłem. W wakację będę już poważnie działał. Najpierw fele "17, potem przód RS'a, grill S4, lampy jakieś ładne. To chciałbym zrobić ale pewnie coś do tego czasu, znając mnie, mi się odwidzi. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i żeby Ci taki S-line nie wyszedł http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1106492 bo koleś miał świetny pomysł żeby zepsuć wygląd A4ce :???:

Buahhahhhaa "Samochód stylizowany na model S4" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i żeby Ci taki S-line nie wyszedł http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1106492 bo koleś miał świetny pomysł żeby zepsuć wygląd A4ce :???:

Buahhahhhaa "Samochód stylizowany na model S4" :lol:

no rzuca sie w oczy pewnie nawet bardziej niż S4. tylko ja nie widze żadnego podobieństwa z S4, chyba że z tyłu naklejka na klapie :)

ja też szukam zderzaka do przodu bo mam odrapany strasznie i wogóle krzywy :/ ale taki już był :P i ładniejszy jak dla mnie jest ten chyba s-line (dwa duze otwory po bokach i wąski na środku :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

temat umarł, mimo to chciałbym się coś dowiedzieć. Jak się mają wymiary trzech dostępnych zderzaków (A4, S4 i RS4). Tak się zastanawiam czy jakbym założył zderzak od S4 czy RS4 będą one niższe od standardowego. W zasadzie i tak czasem ocieram swoim aktualnym więc jeśli od S4 i RS4 są niższe to lekko niewygodne to może być. Dajcie jakieś info na ten temat.

Pozdrawiam i dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.lltek.com/A4_B5_RSR.htm znalazłem fajną stronke gdzie są dobre zestawy do A4ki t.j CARACTERE, JE DESIGN, KARSCHER, RIEGER i ZENDER

Stronka znana.Ale chyba nie chcesz tam kupować zderzaków :shock: Koszt transportu by Cię dobił :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...