Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Symphony II w tunelu z przed I liftu ;)))) fotki ;))


f16mysliwiec

Rekomendowane odpowiedzi

W środku kieszeń 2din.

Klimatronic lekko podszlifowane uchwyty i włożony w miejsce popielniczki. Dorobione nowe ramki na radio jak i obwódka panelu klimy. Jak wyjme radio to bedzie widać tylko metalową kieszeń i tyle. Robiłem to tak jak widziałem u Ciebie na fotkach. Tylko ja jeszcze pod koszem 2 din dolutowałem ten czujnik temp który był pomiedzy radiem a klima wcześniej i w ramce tą krateczke równierz przelutowałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no .Rewelacja - palce lizać :) Nawet nie pomyslałem że można wpasowac radio od VW MFD :) Hmm - nawet mam takie na zapleczu . Gratulacje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest MFD w wersji C czyli Radio i Navi a można podpiac także dvd oraz tuner tv , kamere cofania. Jak wyrezasz kosz pod 2 din to możesz wsadzic tam prawie każde radyjko 2 din to symphony tez wejdzie tylko rameczke musisz inna dorobic :) Takie MFD jak ja mam to na alledrogo cos po 800PLN chodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odgrzeje kotlecika, od niedawna jestem posiadaniem a4 b5,  z poprzedniego autka został mały nie smak braku radia 2din chciał bym właśnie przerobić konsole teraz moje pytanie ktoś coś wie na temat przerobienia konsoli bez klimatronika zwykle pokrętła i jeśli by ktoś miał lub wiedział jakiś poradnik z takim cykiem bo z klimatronikiem kilka widziałem ale nie wiem jak by to zrobić z zwyklakiem :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...