Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spalona żarówka kierunkowskazu lewego


Automat23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Od pewnego czasu nieustannie widnieje mi błąd spalonej żarówki - założę nową i za parę dni jest "niby spalona" ponieważ wyciągając ją i sprawdzając nie jest. Podczas jazdy brak błędu żarówki spalonej np. x kilometrów (żarówka kierunkowskazu świeci normalnie) po czym nagle że już spalona i tak nieustannie w koło się dzieję. Domyślam się że gdzieś nie ma styku - co polecacie sprawdzić/wymienić? 

Kontakt spreyem psikałem już blaszki wewnątrz lampy oraz od oprawki i nadal bez zmian.

Edytowane przez Automat23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wtyczka do lampy" - mówisz o wtyczce znajdującej się przy lampie czy o drugim końcu wiązki w celu dogięcia konektorków?

Edytowane przez Automat23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy lampie masz tylko wystające piny. Konektory są w kostce na wiązce, którą wpinasz w lampę. Tam musisz podoginać. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoginałem, spryskalem kontakt spreyem i niestety problem nadal występuje - co mam dalej z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w oprawie żarówek jak styki wyglądają czy nie są wypalone tam gdzie żarówka siedzi. Ewentualnie trochę podegnij żeby ciaśniej żarówka siedziała. Jak nie to nową oprawę kup. 

Miałem kiedyś taki przypadek w golfie 6. Co jakiś czas komunikat o spalonej żarówce, wszystko wyglądało ok ale dopiero wymiana oprawy pomogła. 

Oprawa lewa strona 8E9945257

Oprawa prawa strona 8E9945258

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALLEGRO.PL

Kup teraz z KRAKÓW - OPRAWKA GNIAZDO ŻARÓWKI KIERUNKOWSKAZU AUDI A4 B6, na Allegro.pl, za 29,99 zł w...

 

Będzie dobra? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym bądź razie jest problem ponieważ wkładam te oprawkę do lampy i nie mogę jej przekręcić, czyżby nie pasowała? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...