Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w A4 B6 i B7


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie

jak wyglada PIN do immo, z ilu cyfr czy liter sie składa, bo byłem u klucznika i on miał taką sprytną maszynkę w którą włożył kluczyk i odczytało jakiś numer tzn. ciąg 16 cyfr i liter. co to jest ?

pin ma 4 cyfry

16 cyfr to jest kod immo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat gdyz mam inny problem.

Po próbie adaptacji w kanale 21 wyskakuje mi w tych czterech okienkach :

Error Channel 21 Not Available - i nie da sie nic zapogramowac - nie wazne jaki kluczyk - zawsze jest to samo

Mam dwa kluczyki ale działa tylko jeden zaprogramowany jest na drugiej pozycji tj 0100 - tak to wygląda.

Próbowałem zrobic reset ustawien i wymazac wszystkie kluczuki i próbowac na nowo ale kanał 00 read i test nic nie dały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz wszystkie kanaly,po kolei i gdzie bedzie napis "KEY ADJUSTMENT" i tam probuj,moze to byc kanal 03,lub 07,ale sprawdz po kolei wszystkie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie inne kanały z wyjatkiem 00 i 21 sa niedostępne. 21 gdy sie w niego wejdzie jest ok, wszytko wyłapuje, dopiero gdy dam save wyskakuje error. Zeby było smieszniej wczesniej robiłem ta operacje 2-3 razy i wszystko normalnie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne,a jakiego vaga masz?

sprobuj innym,ja najczesciej uzywam 312,ale jak mi cos nie chasa,to odpalam 303 stary,ale jeszcze nigdy mnie nie zawiodl :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne,a jakiego vaga masz?

sprobuj innym,ja najczesciej uzywam 312,ale jak mi cos nie chasa,to odpalam 303 stary,ale jeszcze nigdy mnie nie zawiodl :wink4:

Ja uzywam włąsnie 303

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wczesniej robiles i wszystko bylo dobrze-to nie mam pojecia,co moze byc przyczyna,ze nie mozesz zaadaptowac pilota teraz... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, zapodam jeszcze na dziale VAG moze tam ktos cos poradzi. Boje sie ze to siadł jakis moduł odpowiedzialny za zamki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprobuj zrobic to innym vagiem,bo moze modol komfortu sie popsol,albo blokuje dostep Vagowi,zrywajac polaczenie ze sterownikiem i wychodzi blad-sprobuj innym :wink4:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 16:36_________________________________________________a jakies bledy w sterowniku modolu komfortu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem taki sam przypadek, robilem adptacje przy otwatrych drzwiach. juz prawie mialem dosyc i zamknalem drzwi i siadlo za piewrszym razem. glupie i proste, ale zadzialalo :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super filmik i instrukcje :good: dopasowanie 2-giego pilota zajęło 5 minut :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując - trzeba wykonać dwie operacje żeby scyzoryk działal:

1. zakodowanie go z centralką samochodu - jaka częśtotliwosć a A4 B5 ?

2. immobilajzer - jak zrobić aby działał ?

ad 1 -zobacz na pilocie,jesli nie masz -433 Mhz

ad 2 -musisz miec pin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam jeden kluczyk ktory nie otwiera i zamyka samochodu. Mozna nim odpalic ale nic wiecej.

Probowalem go zaadoptowac wg opisu, ale w kanale 7 jest napisane not oper. Vag 3.11.

Patrzylem takze na w adaptacji kanal 10 na test nie reaguje.

Co zrobic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagadaj do chłopaka-Grzanek85[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 21:13_________________________________________________w ksiazce serwisowej nie ma-jest na przywieszce od klucza plastikowego-wzoru :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...