Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w A4 B6 i B7


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nie mogę nic zrobić przez vag-a, gdy wybieram 46-.... ładuje się coś i w pewnym momencie wyskakuje no response controller i powrot

sprobuj uzyc innego vaga :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowałem dwoch wersji, najpierw 409-1 to wyskakiwało okienko no response controller, zainstalowałem 311-2 no i wyskakuje już teraz inne okienko, nie pamiętam dokładnie co tam było ale tak jakby po prostu nie mógł się połączyć z centralką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakiego programu używasz np: XP,VISTA

pamiętaj o złączu USB.

Jak instalowałeś używaj tylko tego portu , może to jest przyczyną

Ja mam Vista i śmiga wszystko lux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja sprawdzałem na xp, no i zanim zainstalowałem sterowniki do kabla to był port usb, po zainstalowaniu sterowników usb zniknął i na com3 pokazuje mi że jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja sprawdzałem na xp, no i zanim zainstalowałem sterowniki do kabla to był port usb, po zainstalowaniu sterowników usb zniknął i na com3 pokazuje mi że jest ok

ja mam na com1 wyślę ci coś na pw[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 10:16_________________________________________________

no ja sprawdzałem na xp, no i zanim zainstalowałem sterowniki do kabla to był port usb, po zainstalowaniu sterowników usb zniknął i na com3 pokazuje mi że jest ok

ja mam na com1 wyślę ci coś na pw

kolego podaj e-mail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem bez literki D na końcu za 239zł zakodowałem i śmiga. A ten z D sprzedałem na allegro, cała aukcja trwała 10minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mnie dopadł problem z kluczykami, ale trochę inny niż opisywany.

Okazało się, że dodatkowy kluczyk, a właściwie kluczyki, nie chcą otwierać i zamykać centralnego z pilota.

No ale już z takim problemem spotkałem się w moim b5, więc otwarłem drzwi z kluczyka, przekręciłem zapłon (nawet odpaliłem silnik) i od tego momentu pilot w kluczyku zaczął działać. Jest jednak jedno ale. Niestety w samochodzie mam zamontowany dodatkowy alarm i tego już ten kluczyk nie rozbraja. Mimo że mój "główny" kluczyk to potrafi zrobić.

Da się jakoś zakodować drugi kluczyk na podstawie tego działającego, żeby rozbrajał oba alarmy przy otwieraniu drzwi?

Nie chcę kombinować na wszelkie sposoby, które gdzieś przeczytałem, bo obawiam się, że zamiast zaprogramować dodatkowe kluczyki, to w końcu mój główny kluczyk straci swoją umiejętność i będę w kropce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sposób opisany w pierwszym watku-działa tylko w seryjnym alarmie i c.zamku

jesli alarm jest "dokladany" o informacje na temat dopasowania pilotow zdalnego sterowania-najlepiej jest uzyskac wprost od producenta,ale napisz ,jaki model alarmu-moze ktos zna odpowiedz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nie znam typu alarmu, bo zakładał go poprzedni właściciel, ale spróbuję się od niego tego dowiedzieć.

Mam nadzieję, że jakoś się uda, bo jak mi padnie jedyny działający kluczyk, to będzie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nie znam typu alarmu, bo zakładał go poprzedni właściciel, ale spróbuję się od niego tego dowiedzieć.

Mam nadzieję, że jakoś się uda, bo jak mi padnie jedyny działający kluczyk, to będzie problem.

jak zakladał poprzedni właściciel-moze ma jakąś instrukcje,albo coś podobnego-zapytaj sie tez,w którym miejscu umiejscowił centralke-na centralce masz dane alarmu... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie

Chcę dorobić kluczyk - scyzoryk pomijam frezowanie grotu i montowanie transkryptera do immo, problem polega na tym że nie wiem jaka ma być częstotliwości bo stary kluczyk (jedyny) to nie scyzoryk więc nie mogę go rozebrać :wallbash: -oczywiście domykanie szyb itp działa przez zamek w drzwiach (chodzi o model B5 '99r.) więc jak mam się dowiedzieć jaka jest częstotliwość do tego auta?

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie

Chcę dorobić kluczyk - scyzoryk pomijam frezowanie grotu i montowanie transkryptera do immo, problem polega na tym że nie wiem jaka ma być częstotliwości bo stary kluczyk (jedyny) to nie scyzoryk więc nie mogę go rozebrać :wallbash: -oczywiście domykanie szyb itp działa przez zamek w drzwiach (chodzi o model B5 '99r.) więc jak mam się dowiedzieć jaka jest częstotliwość do tego auta?

pozdrawiam.

skąd pewność,że będzie działać pilot? były wersje bez pilota :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewności to nie ma ale jak bym znał częstotliwość w tym aucie to może mój scyzor (4D0 837 231A) można by przetestować jako sam pilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...