Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mocowanie amortyzatora przód zawieszenie 1BL


grzywka-1970

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,może słabo szukałem za co przepraszam...:facepalm: Tak jak w tytule  , co polecacie i z jakiej firmy ,muszę wymienić poduszkę amortyzatora  od kierowcy ( skrzypi u góry przy ruszaniu ,na nierównościach jest ok .mechanik stwierdził że prawdopodobnie magiczna poduszka ) Serwis szukał po VIN ale cena masakra ,ponad 400 za sztukę ,sprawdzałem w AutoPartnerze ,chcieli tylko rocznik i silnik (moc) ale czy to spasuje ?? Z tego co widzę to zawieszeń jest kilka i mam dylemat ,drugi dylemat to czy wymieniać komplet (ja bym się tak skłaniał) za jednym razem żeby nie kombinować w przyszłości .Silnik i rocznik jak w opisie .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w ostatnim czasie zaczęło coś trzeszczeć ze strony kierowcy. Stawiam na poduszkę. Numer VIN mojego auta to WAUZZZ8K2BA062243. Czy do poduszek amortyzatora rozważyć wymianę amortyzatorów ? Trzeba zdejmować całe mocowanie górne amortyzatora do wymiany poduszki ? Jak rozumiem robić obie strony ? ;)

Filmik z opisanym dźwiękiem, u mnie jeszcze jest w miarę cicho, ale dźwięk podobny.

 

Edytowane przez simon__75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Twoim aucie ma ma łozyska i McPersona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dev napisał:

w Twoim aucie ma ma łozyska i McPersona

To tu jest przedstawiona wymiana poduszki amortyzatora ?

poduszka.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...