Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie : a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :cześć:

• Pomoc techniczna 1

Witam wszystkich! Mam na imię Dawid mieszkam w województwie Pomorskim. Kupiłem 1 sierpnia zdrowe, słabo wyposażone, wiejące nudą rodzinne audi a4 b6 1.9tdi o mocy 130km z końca 2004roku. Postaram się zmienić to słabo wyposażone auto w full opcję. Takie było założenie przy kupnie auta aby buda była zdrowa, historia pojazdu znana i zdrowa niezawodna jednostka pod maską. Pozdrawiam wszystkich :)

Podziękowania dla:

@kajuza najlepsze wiązki!

@Bart-S za pomoc ogólną!

@kamil-vag za pomoc z VAG.com!

@Lukasz_mk2 za pomoc z składanymi lustrami! :)

Edytowane przez kosik25

,,,

Witam. Jako posiadacz B8 od niedawna zarejestrowałem się po to żeby z Wasza pomocą ogarnac parę rzeczy i w razie co moc też pomoc ?

,,,

Witam serdecznie. Krzysiek ze Szczecina, pierwsze Audi i pierwsze V6 : ) Pozdrawiam wszystkich .

IMG_20201114_104525.jpg

• Ostatnio przeglądający   1 użytkownik