Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z full fis


Norbercik

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka , Dziś założyłem manetkę oraz zaprogramowałem full fis . Tylko mam problem, gdyż nie pokazuje mi dokładnego średniego spalania ,tylko spalanie zatrzymało sie na 11.1l/100km i tak stoi , nic nie wzrasta i nie spada . Tak samo czas jazdy oraz średnia prędkość 26km/h jak stoję w miejscu . Jedyne co działa i sie zmienia to aktualne spalanie , choć nie wiem czy dobrze pokazuje , ale podczas dodawania , popuszczania gazu pokazuje opcjonalnie jak mógłby spalać .  Czy ktoś wie gdzie mogłem popełnić błąd i mógłby mnie nakierować . Dziękuje 

P.S Sensor palił sie już przed zakodowaniem fisa . W niedalekiej przyszłości wymiennie czujnik :D 

IMG_4453.JPG

IMG_4451.JPG

IMG_4452.JPG

IMG_4454.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resetowałeś wskazania przytrzymując dłużej RESET ? 

Druga sprawa. Jakie masz kodowanie obecnie zegarów ? bo widzę nie ma 1 i 2 poziomu chyba...

Podaj wartość jaka jest na 19 kanale adaptacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, kamil-vag napisał:

Resetowałeś wskazania przytrzymując dłużej RESET ? 

Druga sprawa. Jakie masz kodowanie obecnie zegarów ? bo widzę nie ma 1 i 2 poziomu chyba...

Podaj wartość jaka jest na 19 kanale adaptacji.

Reset pomógł teraz mi ładnie pokazuje średnie spalanie . 

Niestety nie pamiętam co tam wpisałem , kierowałem sie poradnikiem . Teraz nie mam dostępu do vaga . Jaka wartość powinna być ? to w wolnym czasie podjadę na warsztat i podłączę lapka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze po wciśnięciu reset znika mi wszystko na fisie . A po wciśnięciu 2 razy nic się nie dzieje . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...