Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Alufelgi 17'' do A4B6 - jakie odstawienie ET i szerokość?


Arsanit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam sobie jakichś alufelg w rozmiarze 17'' do mojej A4B6 sedan 1.9 TDI i moje pytanie to jakie odstawienie ET i szerokość powinny mieć te alufelgi aby można było po prostu je założyć do samochodu i normalnie od razu jeździć a nie bawić się w jakieś regulowanie czy dystanse oraz żeby nie przycierały tam o nadkole czy o hamulce ani o nic jak już założę na nie opony. Nie chce żeby wystawały jakoś bardzo za obrys auta ani żeby były jakoś bardzo schowane. Nie chce żadnych fajerwerków, one mają być po prostu tak zwyczajnie i normalnie ustawione, nie oczekuje czegoś nadzwyczajnego.

Edytowane przez Arsanit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Arsanit napisał:

Witam, szukam sobie jakichś alufelg w rozmiarze 17'' do mojej A4B6 sedan 1.9 TDI i moje pytanie to jakie odstawienie ET i szerokość powinny mieć te alufelgi aby można było po prostu je założyć do samochodu i normalnie od razu jeździć a nie bawić się w jakieś regulowanie czy dystanse oraz żeby nie przycierały tam o nadkole czy o hamulce ani o nic jak już założę na nie opony. Nie chce żeby wystawały jakoś bardzo za obrys auta ani żeby były jakoś bardzo schowane. Nie chce żadnych fajerwerków, one mają być po prostu tak zwyczajnie i normalnie ustawione, nie oczekuje czegoś nadzwyczajnego.

7" ET35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ewentualnie w jakim przedziale ET można bezpiecznie dobierać te alufelgi bo z tego co widzę to z ET 35 nie ma praktycznie w ogóle ciekawych alusów i większość ma szerokość 7,5'' a nie 7'' to co jakbym wziął jakieś o szerokości 7,5''? Wtedy też trzeba brać z innym ET? 

Edytowane przez Arsanit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ET mogę bezpiecznie dobierać w zakresie od 35 do 40 przy szerokości 7,5''?  Chodzi mi o pewność że nic tam nie będzie obcierać ani że nie będą za bardzo schowane do środka tylko że będą równo z nadkolem lub leciutko wystawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Arsanit napisał:

A ET mogę bezpiecznie dobierać w zakresie od 35 do 40 przy szerokości 7,5''?  Chodzi mi o pewność że nic tam nie będzie obcierać ani że nie będą za bardzo schowane do środka tylko że będą równo z nadkolem lub leciutko wystawać.

bedzie ok, poza tym wysłałem Ci linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Arsanit napisał:

A ET mogę bezpiecznie dobierać w zakresie od 35 do 40 przy szerokości 7,5''? 

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2020 o 20:24, Arsanit napisał:

A ET mogę bezpiecznie dobierać w zakresie od 35 do 40 przy szerokości 7,5''? 

jak najbardziej, kolego to są wartości rzędu tylko 5mm, w swojej byłej b7 miałem 7J et 37 i nic nie działo się, wyglądało OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...