Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Car Play i Android Auto w A4 B9


gurales

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałbym w swojej a4 b9 używać Android Auto do navi, muzyki etc.. Problem w tym, że mam biedną wersję. W podłokietniku mam usb charge only, w schowku Audi multimedia z 1 slotem sd i mały ekran. Trochę wyczytałem, że muszę zmienić na 2x usb w podłokietniku i 2x slot sd w schowku. 

Jeśli chodzi o moduł 2x usb to numer części to 8W0035736? Problem mam z Audi Multimedia bo są numery tej częśći np. 8W0035192, 8W0035192G, 8W0035193B, 8W0035192B. Pytanie, który będzie odpowiedni do mojego auta? Okablowanie też musi być inne? Mały ekran chyba może zostać, z tego co wyczytałem. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co zapraszam na montaz  :hi:

Wysyłkowo tez odblokowujemy, wystarczy nam przesłac czytnik ze schowka paszaera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz nawigacji i multimedia z jedną kartą SD to fabryczny carplay / androidauto nie ruszy. W tej sytuacji lepiej i szybciej będzie dołożyć zewnętrzny sterownik do tych funkcji, który będzie działać lepiej niż fabryczne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, shaqal napisał:

W tej sytuacji lepiej i szybciej będzie dołożyć zewnętrzny sterownik do tych funkcji, który będzie działać lepiej niż fabryczne

Masz o tym jakąś wiedzę ??? Wiesz może gdzie takie coś można dostać , zrobić ? .  Potrzebuje  do VW Touarega . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2020 o 16:23, wrclaguna napisał:

Jakby co zapraszam na montaz  :hi:

Wysyłkowo tez odblokowujemy, wystarczy nam przesłac czytnik ze schowka paszaera

można zrobić CarPlay bezprzewodowo, czy tylko poprzez wymianę modułu na podwójne usb?

mam Navi plus i czytnik na dwie karty SD plus sim. Jak to się ma do samochodu na gwarancji?

A5 2019

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wrclaguna napisał:

bezprzewodowo ori nie zrobi

czyli wymiana na 2 usb?, napisz tu lub na priv jakie koszty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lukiluk napisał:

czyli wymiana na 2 usb?, napisz tu lub na priv jakie koszty...

Ilość gniazd usb nie ma związku z działaniem carplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shaqal napisał:

Ilość gniazd usb nie ma związku z działaniem carplay.

tylko w module z jednym gniazdem jest usb charge only...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lukiluk napisał:

tylko w module z jednym gniazdem jest usb charge only...

Są też pojedyncze gniazda usb. Jeśli masz charge only to musisz wymienić gniazdo dla przewodowego i bezprzewodowego carplaya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w lutym 2021 rusza w Polsce opcja funkcje na żądanie,  napewno dla A4 polift będzie można dokupić online android auto, jeśli ma się mmi navigation plus z mmi touch, i oczywiście Audi connect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, matbruk napisał:

Podobno w lutym 2021 rusza w Polsce opcja funkcje na żądanie,  napewno dla A4 polift będzie można dokupić online android auto, jeśli ma się mmi navigation plus z mmi touch, i oczywiście Audi connect.

Ciekawe, będę śledził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W lutym 2021 r. rusza w Polsce program Audi „funkcje na żądanie”. To możliwość aktywowania różnych funkcji samochodu już po wyjeździe z salonu sprzedaży. Dla użytkowników nowych modeli A4, A5, A6, A7, Q5, Q7 i Q8 (produkcja od połowy 2020 roku) oznacza to tyle, że kupili auta z dość bogatym wyposażeniem, którego część pozostaje wyłączona do czasu wykupienia stosownego abonamentu."

wychodzi na to, że dotyczyć to będzie aut wyprodukowanych od połowy 2020...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam auto z 11.2019, poliftowe A4, i w instrukcji obsługi jest rubryka, funkcje na żądanie,  wydaje mi się że to będzie dotyczyć wszystkich modeli poliftowych z nowym softem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, takie pytanko: jakiej aplikacji poza Android Auto od Google używacie? Mam teraz w/w apke, ale nie mogę tam dodać Whatsapp czy Messenger. Mam tylko Mapy, Kalendarz, Wiadomości (te od Google), Podcasty. Jest w ogóle możliwość wrzucenia tam Whatsapp, tak żeby czytać wiadomości na ekranie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niedawno zakupiłem B9 z 2017r i chciałbym mieć Android auto. Mam w schowku 2xSD + SIM oraz AUX i USB charge only w podłokietniku. Co muszę zrobić żeby cieszyć się z Android auto (głównie chodzi o mapy Google)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w aplikacji my Audi pojawiła się zakladka funkcje na żądanie, ale niestety jak chce włączyć to wyskakuje error, błąd servera, niemam jak sprawdzić jakie funkcje mogę aktywować, chyba jest to błąd po stronie serwera Audi. ma ktos? Działa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam audi a4 b9 avant z 2017 roku chciałbym dołożyć do niego androidauto, usb w podłokietnik (mam charge only) oraz kamera cofania. Zna ktoś jakiegoś speca w małopolska lub okolicach który to robi i za się na tym? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...