Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Car Play i Android Auto w A4 B9


gurales

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by ktoś szukał kogoś do montażu 2xusb I aktywacji Audi Smartphone Interface to zapraszam. W przedlift jest też opcja zrobienia bezprzewodowego AndroidAuto CarPlay 20210825_135108.thumb.jpg.61f077c114c89f5205919da5b8e3c0ec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2021 o 11:58, gibondarek napisał:

Witam,

Niedawno zakupiłem B9 z 2017r i chciałbym mieć Android auto. Mam w schowku 2xSD + SIM oraz AUX i USB charge only w podłokietniku. Co muszę zrobić żeby cieszyć się z Android auto (głównie chodzi o mapy Google)?

Cześć, jestem w identycznej sytuacji, kilka miesięcy temu kupiłem B9 i również nieco doskwiera mi brak smartphone interface. Znalazłem zestaw oznaczony jako 8W0051472 i zastanawiam się czy jego zakup jest rozwiązaniem? Ktoś już może ma ten temat rozpoznany? Nie wiem czy ten zestaw zawiera wszystko co jest potrzebne oraz czy można to samodzielnie zainstalować, nie rozbierając przy tym połowy samochodu? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Grupowicze, uprzedzając pewne fakty, proszę Was o informację:

 

1) Czym różnią się złącza o numerach 4M0035736A od 8W0035736 ?

2) Innymi słowy, które z gniazd, a może oba nadają się do uruchomienia AA ?

 

Dedykowane do / Audi A4 B9 / 2019 / przedlift / 20 TDI

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Muskel1 napisał:

8W0 jest z A4, 4M0 jest z Q7.

A to "skąd jest" determinuje "gdzie może trafić" - innymi słowy czy ten z Q7 może trafić do mojego A4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w moim A5 F5 jest CP i AA, ale niestety kablowo. Mam nawigację i jednostkę z wejściem na 2 karty SD i SIM, a w podłokietniku 1xUSB i AUX. 

Czy ma ktoś wiedzę czy w przedliftowym A5 F5, (które pewnie jest analogiczne do A4 B9 przed liftem) jest możliwa aktywacja Carplay i Android Auto bezprzewodowo? A jakby jeszcze doposażyć go w ładowarkę bezprzewodową to już w ogóle bajka.

 

Pytam o rozwiązanie bazujące na oryginalnych częściach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2022 o 08:36, michal9200 napisał(a):

Jak by ktoś szukał kogoś do montażu 2xusb I aktywacji Audi Smartphone Interface to zapraszam. W przedlift jest też opcja zrobienia bezprzewodowego AndroidAuto CarPlay 20210825_135108.thumb.jpg.61f077c114c89f5205919da5b8e3c0ec.jpg

 

 

Witam,

 

Mam już u siebie fabrycznie 2xUSB i 1x AUX w "przedlifcie" jak ogarnąć teraz bezprzewodowe połączenie z Car PLAY ? Po kablu działa fajnie i normalnie no ale to po kablu ... 

 

JAkieś pomysły ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o bezprzewodowe AA to poczytaj o AAWireless, mam i działa bezproblemowo, wcześniej próbowałem Carlinkit 4 i nie działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2022 o 00:13, MiruK napisał(a):

Jeśli chodzi o bezprzewodowe AA to poczytaj o AAWireless, mam i działa bezproblemowo, wcześniej próbowałem Carlinkit 4 i nie działał.

Super, dziękuję !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam biedawersję a4 b9 z 2021 roku jeszcze na gwarancji. W podłokietniku 1xUSB charge only. W serwisie zaśpiewali mi 5-6k PLN za przeróbkę i uruchomienie car play. Czy da się to zrobić bez utraty gwarancji poza serwisem?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w ASO czy utracisz gwarancję. 

Normalnie nie powinieneś ale są przypadki, gdzie w razie wystąpienia jakiejś usterki w powiązanych urządzeniach, uchylają się od usług w ramach gwarancji, spychając winę na ingerencję w system. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

WWW.FACEBOOK.COM

Войдите на Facebook, чтобы общаться с друзьями, родственниками и знакомыми.


 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek ...  na AA 8.8 pojawił mi się dziś wreszcie nowy Coolwalk :)

Pierwsze wrażenia pozytywne, po wifi telefon prawie się nie grzeje ( wcześniej bardzo grzał mi w kieszeni), na wcześniejszych wersjach czasami zrywało mi połączenie z samochodem, dziś pojeździłem trochę i ani jednego rozłączenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Znacie, polecacie kogoś z okolic Krakowa kto odblokuje navi, doposaży w androida i inne rzeczy samochodzik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, platinum napisał(a):

Witajcie.

Znacie, polecacie kogoś z okolic Krakowa kto odblokuje navi, doposaży w androida i inne rzeczy samochodzik ?

 

 

Lub nieco dalej w Msyłowicach kolega @Deniro

 

NAVIECUTRONIC.PL

NaviTronic wprowadza najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu zmiany regionu pojazdów...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uruchomić tego carlinka w b9 przed liftem? Nie mogę sobie poradzić... Mam wersję A2A, podłączam do portu USB, następnie paruje urządzenie z moim telefonem przez bluetooth i nic się nie dzieje, łączę się przez WiFi i nadal nic się nie dzieje. Na MMI nie pojawia się android auto tak jak w przypadku gdy podepnę telefon za pomocą kabla... Próbowałem już trzema różnymi telefonami... Czy jakiś wpływ na to może mieć to że auto jest z USA i nie ma jeszcze przeprowadzonej konwersacji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie Carlink nie chciał działać, na MMI miałem czarny ekran. Zapiąłem AAWireless i działa OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2023 o 23:36, MiruK napisał(a):

Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie Carlink nie chciał działać, na MMI miałem czarny ekran. Zapiąłem AAWireless i działa OK.

Jaki masz telefon? Kupiłem już dwa modele carlinkit i żaden nie działa z moim huawei p30 pro i z POCO. Działają z samsungiem.

 

Gdzie kupowałeś tego AAWireless? Możesz podać link? 

Edytowane przez Dżangobajana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...