Skocz do zawartości
IGNOROWANY

NOWE subaru brzydkie jak nigdy


czerwony baron

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli będzie tak jak napisał Murzyn, to nawet podchodzi ta impreza jest o wiele ciekawsza niz podprzednia wersja tylko ten wieszak na pranie z tyłu :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety sa juz oficjalne fotki i niewiele sie roznia od tych 1 :cry:

Kiedys mowilem: Zakochalem sie - jej imie zaczyna sie na S a konczy jak zawsze, U BARU

Nie Kocham juz subaru :) RS4 i EVO stracily konkurenta (jeszcze nadzieja w wersji sedan, ale juz nie wierze, ze uda im sie zrobic ladne auto)

bryla to idealnie jak chevrolet lecetti (czy jak tam sie nazywa nastepca lanosa, srodek z hundaia) sa ramki w szybach ZENADA

45c2ac54c42b90b2.jpg

7cf3b39a1b3c86b9.jpg

e1da3312a4a0ec2b.jpg

839a62a8023ec376.jpg

38d8955870f0a2a4.jpg

87123dcaaae1d57a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rynkowe samobojstwo marki... tak podobaly mi sie poprzednie Imprezy, ta wyglada po prostu chu*owo jak nigdy dotad!! nie wazne, czy mialaby 450KM pod maska i robila Lancera na kazdym biegu - gdybym mial kase nie kupilbym tej Imprezy!

PS

ciagle mam nadzieje, ze Murzyn zrobil kawal prima-aprilisowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dali d*py, tak spieprzyć kultowe auto, ja jestem zakochany ale w poprzedniej wersji ajeśli chodzi o nowe modele to uczucie przeleję raczej na EVO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalamki cd....Uwaga, będzie ciekawostka .

Po pierwsze: FHI się wkurzyło, że zdjęcia wyciekły, a więc są prawdziwe.

Ale to dopiero pół biedy .

Większa bieda jest taka, że sprytni internauci

- dopatrzyli się dwutłoczkowych zacisków w WRX-ie (grrr!)

- ustalili, że moc silnika nie drgnie ani na jotę

Więcej - tu: http://tiny.pl/c39k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, oglądam zdjęcia i nie wierzę.

Koniec.

I mam zamiar sam siebie w tym kłamstwie utrzymywać.

[ Dodano: 02-04-2007, 22:12 ]

O czym ja, to?

A! Świetny ten nowy EVO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie moge w te zdjecia uwierzyc... przeciez poprzednie Imprezy byly swietne stylistycznie - nie przebajerowane, z odpowiednia doza 'agresji'. to jest jakas pomylka, to nie moze byc nowa Impreza!!! ludzie, przeciez to bedzie samobojstwo dla tego modelu! zaden szacowny, bogaty klient, nie kupi auta przypominajacego jednoczesnie Lacetti i Suzuki Liane, dodatkowo w paru miejscach ochydnie zaokraglonego. na upartego mozna by doszukac sie akcentow z jeszcze paru modeli... na dodatek, jako wisienke na szycie tortu, na dobicie ogladajacych te zdjecia, je*neli na masce wlot powietrza z jakiegos odrzutowca, ktory kompletnie nie pasuje do reszty auta. no i te swiatla z tylu... Boze, pomoz projektantom Subaru wrocic na dobra droge bo troche im sie kierunki pomylily...

nasunelo mi sie jeszcze jedno skojarzenie - Chevrolet Spark - takie male, usmiechniete, smieszne i niepowazne autko....

oczywiscie cala ta opinia to moje subiektywne zdanie, jesli ktos sie z nia nie zgadza - nie obraze sie, jesli wyrazi swoje zdanie. kazdy ma do tego prawo i ja wlasnie to zrobilem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden szacowny, bogaty klient, nie kupi auta przypominajacego jednoczesnie Lacetti i Suzuki Liane

na multiple sie klienci znaleźli jakoś :twisted:

no ale pod Twoim tekstem sie podpisuje obiema rękami :exclaim: ale jak robią takie zmiany to może wprowadzą silnik diesla :rotfl::rotfl::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...