Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wypadanie zapłonu, falowanie, gaśniecie BFB


SzpilaB6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupilem dwa dni temu samochod od znajomego, mowil mi ze silnik pracuje ale nie rowno, ale nie wiedziałem ze az tak, strzela, dlawi sie, gasnie, faluje na obrotach cewki podmienione swiece tez, mowil mi ze zdjal przewod od odmy, mozliwe ze przez brak tego przewodu samochod tak wariuje?, prosze o pomoc. Auto stoi odemnie 50km, a dzisiaj bede jechal juz 3 raz :(

Mowil o tym przewodzie na zdjeciu, ze wypadl jak go dotknal, przez niego silnik bedzie tak pracowal?

Screenshot_20201126-090958.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak łapie lewe powietrze to jak ma prawidłowo działać silnik? Zamiast wymienić co trzeba to zabieracie się od d*py strony za naprawę. 

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kolanko odmy, dostępne od ręki w każdym większym sklepie motoryzacyjnym i kosztuje ze 20-30zł.

odma.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha okej, i ona wychodzi z odmy pod kolektorem ssącym?, bardzo dziekuje za pomoc, bo nnaprawde troche sie już wystraszylem

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, SzpilaB6 napisał:

Aha okej, i ona wychodzi z odmy pod kolektorem ssącym?, bardzo dziekuje za pomoc, bo nnaprawde troche sie już wystraszylem

 

 

 

 

Radzę ostrożnie usunąć resztki tego kolanka z podstawy filtra i uważać żeby nic nie wpadło do środka, bo się później możesz wystraszyć w czasie jazdy jak kontrolka od ciśnienia oleju się pojawi :P

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha okej, dobrze,  mam nadzieje ze to bedzie powodem falowania i wypadania zaplonu, dziekuje i pozdrawiam, jutro dam znac, bo o 9 bedzie juz przewód w sklepie, życze milej nocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pomoc założyłem rurk i nowy zaworek i chodzi ladnie, ale pod odpaleniu jak wyjade na chwile (10sek) brak reakcji na gaz co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szklana kula nic nie pokazuje. Zaworek w tym trójniku założyłeś ori? Jeśli nie to możesz mieć problemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...