Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dokładka s-line


Zykzak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie dotyczące zderzaka przedniego jak i tylnego jak to wyglada. 

Mianowicie posiadam zwykły zderzak przedni jak i tylni w mojej b6 chciałbym dać dokładkę od s-line . Pytanie czy dokładki jak i halogeny podejdą do zwykłego zderzaka czy trzeba coś rzeźbić i pytanie kolejne czy warto się w to bawić czy lepiej kupić od razu cały zderzak z gotowym s-linem. Jeśli był gdzieś ten temat to sorki ale nie mogłem znaleść konkretnych odpowiedzi co do tego z góry dziękuje i pozdrawiam ?

C1A9186D-D031-4284-820D-4B70B0073297.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedni zderzak S-Line kosztuje nie mało. Da się dokupić dokładkę na allegro za ok 350zl i przerobić zwykły zderzak pod nią. Do tego trzeba dokupić dolne kratki zderzaka bo są inne. Halogeny są te same.

Tył wystarczy zmienić dokładkę, ale raczej ciężko temat żeby kupić osobno. Tu szukaj raczej całego zderzaka, sedan i avant nie są zamienne więc musisz szukać pod konkretne nadwozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MaTeo85 napisał:

Przedni zderzak S-Line kosztuje nie mało. Da się dokupić dokładkę na allegro za ok 350zl i przerobić zwykły zderzak pod nią. Do tego trzeba dokupić dolne kratki zderzaka bo są inne. Halogeny są te same.

Tył wystarczy zmienić dokładkę, ale raczej ciężko temat żeby kupić osobno. Tu szukaj raczej całego zderzaka, sedan i avant nie są zamienne więc musisz szukać pod konkretne nadwozie.

Okej odnośnie tylu mam pytanie jeszcze czy s-line tylna dokladka tez wychodziła pod 1 wydech czy tylko pod podwójny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też wychodziła pod jeden wydech ale ciężki temat żeby to znaleźć. Chociaż wszystko jest możliwe :) Ja ostatnio trafiłem na taką, też mam ALT i jedną rurę po lewej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, greg2505 napisał:

Do sedana z jedną dziurą kilka widziałem na allegro

Okej dzięki wiem gdzie szukać już haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz i cena spoko

ALLEGRO.PL

Kup teraz z Rawicz - DOKŁADKA S-LINE TYŁ SEDAN AUDI A4 B6, na Allegro.pl, za 210 zł w kategorii...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...