Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Cześć, niedawno zakupiłem a4 b6 1.6 LPG. Pozdrawiam i dziękuję za przyjęcie do grona.

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie : a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :cześć:

,,,

Wrocław, witam i pozdrawiam wszystkich wraz z moim nowym nabytkiem- B8. Bardzo pomogliście mi przy zakupie, dziękuję!

,,,

Chciałem się przywitać. Woj. Śląskie a moje autko to b6 avant. Witam wszystkich.

,,,

Konto aktywne od dawna :) bo około 9 lat temu miałem a4b6avant 1.8t quattro manual .  Teraz A4b8 avant 3.2 quattro tiptronic  :) :).  Jak na razie coś pięknego - zwłaszcza dźwięk silnika. Mam nadzieję, że się do czegoś przydam.

,,,

Jestem posiadaczem audi a4b8 avant.

Wcześniej były a4b6 avant, a4b5 fl.

Edytowane przez Alfi 1984