montaż modułu BT do Concert II bez zmieniarki

KorV1nex

witam zakupiłem. moduł bt. podłączyłem go tak jak na zdjeciu czerwony do głównego zasilania minus do obudowy i kostke rozłączyłem i wpiąłem do przejściówki wszystko ogólnie swieci bo diodia od tego modułu świeci na niebiesko. i da się połączyć z telefonem moduł. w tym samochodzie nie było nigdy zmieniarki wiec dowiedziałem sie ze trzeba zakodować w zdjęciu poniżej widzicie kod 0001075 zmieniłem go na 0001077 . wyskakuje mi teraz błąd taki jak poniżej i nie da sie włączyć trybu -zmieniarka . (moze nie umiem włączyć ale błąd pokazuje jak by wgl tego nie czytał) ktoś wie moze jak problem rozwiązać?

129117240_3298910770237923_8239703319509221821_n.jpg

128917981_3298912980237702_4130436891026304659_o.jpg

129548522_3298911060237894_3075310177022084370_o.jpg

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - wątek przeniesiony

Zakodowałeś zmieniarkę CD, a nie miałeś zakodować aux czasem ?

Nie zadziała moduł bt aux w tym radiu niestety,tylko emulator zmieniarki wchodzi w rachubę. Na allegro i ali wprowadzają w błąd

Edytowane przez pila24

2 minuty temu, kamil-vag napisał:

Zakodowałeś zmieniarkę CD, a nie miałeś zakodować aux czasem ?

Nie da się aux włączyć w tym radiu Kamilu,trzeba mieć radio 2 din z b7

21 minut temu, pila24 napisał:

Nie da się aux włączyć w tym radiu Kamilu,trzeba mieć radio 2 din z b7

Nawet bardzo nie patrzyłem na radio, tylko widzę Aux BT to mówię trzeba kodować AUX nie CD Changer ?

No ale racja ?

rozumiem to zrobiłem juz zwrot tego produktu a co mogę kupić zeby to działało ?

31 minut temu, KorV1nex napisał:

mam juz ori rozmowy głośnomówiące tylko muzykę chciałbym

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro za 158 zł - Adapter Moduł Bluetooth VW Audi Seat Skoda HIT (9285842719). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

no i marzenia w BT za 50 zł  pękły kurcze czyli dalej jeździć trzeba z transmiterem

No to nie lepiej kupić zmieniarkę cyfrową i puszczać sobie mużę z pendrive'a ?

Miałem coś takiego i spisywało się bez zarzutu ;)

Ale Kamilu zobacz iż coraz więcej jest zachodu by jakieś nowe kawałki ściągnąć z neta,ja mam Spotify z kupionym premium(w promocji 20zl za 3 miechy) i wszystkie kawałki jakie są możesz sobie odtworzyć,nawet na tel możesz ściągnąć i bez neta słuchać.

Cześć,

czy może ten temat się rozwiązał? Czy zostaje dalej tylko transmiter FM? Podobno można jakoś podpiąć pod AM modem bluetooth, ale niewiem ile w tym prawdy.

Nie psuj radia,tylko kup sobie tą wefe z allegro i problem się rozwiąże.

Edytowane przez pila24
  • Pomoc techniczna 1

W dniu 2.05.2021 o 15:55, kacperRz napisał:

Cześć,

Do mojego Concert2 wpadła cyfrowa zmieniarka Wefa z 2x usb + aux + bt od znajomego za 110zł i to z wysyłką :D Jeszcze muszę tylko wykodować z radia 'mute when using amplifier' bo po wrzuceniu wstecznego stopuje mi muzykę - tutaj zastosowałem przekaźnik w tym celu dla czujników parkowania. Może to opiszę w swoim wątku o mojej B6 - skopiuje zapewne z grupy na Facebooku bo tam już takie posty moje są :D
Wcześniej w listopadzie próbowałem wyrzeźbić tanie bluetooth na bazie jakiegoś badziewia z ali za 40zł, okazało się że tam sa tylko 3 piny i po zakodowaniu Concert 2 nie widzi zmieniarki - on potrzebuje mieć 8 pin by to ruszyło. Ogólnie wtedy kombinowałem nawet z auxem za stówkę z allegro (+ 40 ten bt z ali) ale aux grał cholernie cicho, a na bluetooth było nie dość że cicho to jeszcze grał sam przód i jeszcze charczał.
Oddałem auxa na allegro, to cudo bt z chin rozebrałem i zutylizowałem.
Z tego co wiem to @pila24ma chyba jedną sztuke do concerta2

• Pomoc techniczna 1