Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t gotowiec


mpiotrek7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 1.8t avj  wstawiłem  wtryski bex z ko3 zostalo zrobione k03s .  Interesuje mnie wgranie programu od bex ktos ogarnia takie tematy na forum mniej wiecej jakie to koszty wysyła sie sterownik? Ide ta droga bo nie mam waluty narazie na tunera  a. zmieniła sie sytuacja życiowa i auto schodzi na drugi plan nie chcem zeby go zalewalo paliwem . Ewentualnie moze jakies sugestie namiary.. widze ze sa do sprzedania sterowniki z bex na allegro tylko chyba zeby to kupic i wsadzic trzeba  immo wywalic z niego czy cos jak to wygląda

Edytowane przez mpiotrek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kasy nie ma teraz to po prostu wrzuc seryjne wtryski, a z turbina nie bedzie problemu zadnego przy seryjnym sofcie. Ewentualnie jak sie zdecydujesz to mozemy soft na miejscu ogarnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mpiotrek7 napisał:

widze ze sa do sprzedania sterowniki z bex na allegro tylko chyba zeby to kupic i wsadzic trzeba  immo wywalic z niego czy cos jak to wygląda

Z tego co w jakimś temacie widziałem, w B6 nie da się tak po prostu włożyć ecu z innego 1.8T, tak jak np. w B5 AEB -> AJL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ECU z AVJ nie wgrasz softu z BEX i tyle także tu gotowiec nie do ogarnięcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym że tak jak pisze kolega wyżej nie uda się to ze względu na inna wersje boot loadera. To ... nie polecam wgrywać ori softu z BEXa do regenerowanej turbiny.... :) nie bede mowic dlaczego ale nie polecam, bo mogą byc jaja z boostem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zdecydowanie do łukasza13 ogarnie ci  to na spokojnie po logach 

Polecam

Edytowane przez damian111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...