Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż multifuncji


Makaronek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, doposazam swoje auto w multi, zmieniłem taśmę, kierownica 3 ramienna i na 3 ramienna z multi zmieniam, przyciski mi się świeca kodowanie niby przyjęło, ale nie działa ktoś może podsunął pomysł co może być jeszcze nie tak? Kodowałem też w radiu i nic nie dało, rnse plus bose, po wymianie taśmy świeci mi się trakcja od kąta skrętu pewnie, czy to trzeba też zakodować żeby działała kiera? Nie odsyłajcie proszę do manual ponieważ je przejrzałem i nie ma odpowiedzi na moje pytanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Makaronek napisał:

Witam, doposazam swoje auto w multi, zmieniłem taśmę, kierownica 3 ramienna i na 3 ramienna z multi zmieniam, przyciski mi się świeca kodowanie niby przyjęło, ale nie działa ktoś może podsunął pomysł co może być jeszcze nie tak? Kodowałem też w radiu i nic nie dało, rnse plus bose, po wymianie taśmy świeci mi się trakcja od kąta skrętu pewnie, czy to trzeba też zakodować żeby działała kiera? Nie odsyłajcie proszę do manual ponieważ je przejrzałem i nie ma odpowiedzi na moje pytanie 

Zobacz w blokach pomiarowych sterownika kierownicy czy wykrywa wciśnięcia przycisków,jak są jakieś błędy to też wklej je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W blokach pomiarowych przejrzałem pierwszych kilka czy kilkanaście, zabawa manetkami wyświetla się na vcds a zabawa multi funkcja nic nie wyświetla 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nie zwróciłem uwagi ale czy taka różnica w ilości kabli może być? Mam manual, kierownica bez lopatek

16072690122404415692493206019315.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ma być przewodów przy kierownicy,ale pokaz numer taśmy i kabelka który łączy taśmę i airbaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od jakiego dokładnie pojazdu jest ta taśma, znalazłem u siebie w gratach jak coś 

16072702786058135154900490222778.jpg

16072703042453606808247604612157.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśma ma 12 pinów? Kabelek jest ok. Masz b7 i moduł kierownicy z b6. Nie było wersji L w b7. I myślę iż tutaj jest problem. Ten moduł nie odczytuje sygnałów z przycisków kierownicy. 

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, taśma ma 12 pinow, w poradniku było napisane że z końcówka l obsługuje multi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Makaronek napisał:

Tak, taśma ma 12 pinow, w poradniku było napisane że z końcówka l obsługuje multi

Obsługuje multi...ale z b6,do multi z b7 ma być sterownik z b7. Kup wersje Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję L, f, s, czy może któryś z tych modułów obsłuży multi i tempomat i fis? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Makaronek napisał:

Mam wersję L, f, s, czy może któryś z tych modułów obsłuży multi i tempomat i fis? 

Q albo R,nic innego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...