Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa mi VCDS


OLIVER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Panowie ,doradzi ktoś co się mogło stać ? Chciałem podpiąć moje :audi: pod kompa a to niespodzianka po podpięciu i uruchomieniu programu dostałem komunikat IMG_0264.JPG

Po przejściu i próbie wykonania testu znowu niepowodzenie i komunikat ,

IMG_0262.JPG

Dodam ze jakiś czas temu wszystko działało co mogło paść ? Mam taki iterfejs 

IMG_0263.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sterownika do kabla nie znalazł. Albo kabel padł. Odinstaluj i zainstaluj na nowo. Zrób sobie tylko na wszelki wypadek kopie foldera, w których masz zapisane scany i kodowania, które przeprowadzałeś. 

Jaki mas system operacyjny?

Jeżeli używasz wirtualnej maszyny i z jej poziomu chcesz używać VCDS to właśnie taki błąd może wywalić. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej kabel się wysypał. Można wgrać na nowo wsad do niego i będzie działał dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Yarokot napisał:

Najprawdopodobniej kabel się wysypał. Można wgrać na nowo wsad do niego i będzie działał dalej.

chyba tak mam namiary na gościa co to ogarnia takie rzeczy wiec muszę mu wysłać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam możesz sobie ogarnąć. Wystarczy postępować według instrukcji. Mogę na pw podesłać link gdzie dowiesz się co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabel się zaktualizował i posypało wsad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z oprogramowaniem powinieneś mieć folder służący do naprawy kabla łącznie z instrukcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, pelonek1 napisał:

Razem z oprogramowaniem powinieneś mieć folder służący do naprawy kabla łącznie z instrukcją.

No ale nic takiego nie miałem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj razem ze sterownikami wyłącz neta i na nowo zainstaluj czasami pomaga. I podczas diagnostyki miej wyłączony net lub zaznacz w zakładce Interfejs użytkownika aby nigdy się nie aktualizował.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, chudineze napisał:

Odinstaluj razem ze sterownikami wyłącz neta i na nowo zainstaluj czasami pomaga. I podczas diagnostyki miej wyłączony net lub zaznacz w zakładce Interfejs użytkownika aby nigdy się nie aktualizował.

Próbowałem już takiego sposobu ale po instalacji jak podepnę kabel do kompa to  kop nie widzi kabla tak by go zainstalować , czasem wyskoczy komunikat  ze jest uszkodzone urządzenie podłączone  ale nic z tym nie idzie zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to konkretnie uwalony kabel. To teraz ewentualnie kto się zna może jeszcze go zreanimuje jak wcześniej pisali inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, chudineze napisał:

No to konkretnie uwalony kabel. To teraz ewentualnie kto się zna może jeszcze go zreanimuje jak wcześniej pisali inni.

To prawda, znalazłem gościa na OLX co regeneruje VCDS-y i przedstawiłem mu problem kazał przysłać kabel że to ogarnie bez problemu .i z aktualizuje do najnowszej wersji .. Zobaczymy jaki tego będzie efekt . Dam znać co i jak :)

A na razie Wielkie dzięki wszystkim za pomoc i poświęcony czas ...:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel padł  całkowicie ,to znaczy podobno padła elektronika ( jakaś płytka ) co się nie opłaca tego robić i dlatego komputer nie widzi kabla .Ja nie jestem elektronikiem  by to potwierdzić  patrzyłem do niego do wtyku  są tam dwa układy scalone i inne bajery więc nie każdy ma do tego sprzęt by to zregenerował  a czy by  się  to opłacało to już inna bajka 

To tyle w tym temacie ...:hi:

Edytowane przez OLIVER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamów za ~  100zl nowy z Ali i zabawa od nowa ? tylko pamiętaj by wyłączyć w vcds aktualizacje i najlepiej dodać do zapory sam program... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, kamil-vag napisał:

Zamów za ~  100zl nowy z Ali i zabawa od nowa ? tylko pamiętaj by wyłączyć w vcds aktualizacje i najlepiej dodać do zapory sam program... 

Nooo i tak zrobiłem  P.Kamilu :) A nie wystarczy przed użyciem vcds-a wyłączyć internet ?

Czy da się w programie (vcds ) wyłączy aktualizacje ? Jeśli tak to proszę o podpowiedź bo w systemie ( XP )mam wyłączone  Pytam bo jestem słaby w te klocki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wyłączyć internet, możesz w samym programie vcds wyłączyć aktualizacje i możesz też dodać program do zapory systemu windows, także są 3 opcje, a najlepiej zrobic druga i trzecią razem i nie myśleć o wyłączaniu internetu...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2020 o 21:58, chudineze napisał:

I podczas diagnostyki miej wyłączony net lub zaznacz w zakładce Interfejs użytkownika aby nigdy się nie aktualizował.

Tu opisałem, gdzie to jest w VCDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...