Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 rocznik 1998 fabryczne BOSE coś nie tak to działa...


elmer35

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W aucie zamontowane fabryczne audio BOSE. Nadwozie sedan, czyli bez subwoofera, którego rolę mają przejmować głośniki w półce tylnej. W przednich drzwiach jest chyba zestaw odseparowany na 13cm średnio-niskotonowych głośnikach oraz osobnych głośnikach wysokotonowych. W tylnych drzwiach są chyba głośniki dwudrożne 13cm i w tylnej półce są też jakieś fabryczne głośniki. Radio przez poprzedniego właściciela zostało zmienione na jakiś model Pioneer z marketu za 150-200zł. Pasuję kolor czerwony podświetlania klawiszy. Radio to jest podłaczone poprzez takie ustrojstwo z allegro, że niby tylne głośniki będą grały i ogólnie będzie cacy. Okazuję się, że do cacy to jest daleko. 

Problem polega na tym, że w czasie grania muzyki czy to z radia czy z USB nagle niektorę pasma/tony robią się ciszej lub głośniej, jakiś cyrk. Bawiłem się faderem w radiu, ale ogólnie zaczyna mnie to wkurzać.
Jest jakaś rada na uzdrowienie tego czy trzeba wszystko wywalić i zamontować całkowicie swoje audio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem występuje na wszytskich głośnikach, czy tylko na przednich/tylnych? Nie miałeś okazji spróbować pod innym radiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest na wszystkich glosnikach. Na innym radiu nie sprawdzałem. Ogólnie zapadła decyzja, która poszła w czyny, że wywalam Bose i montuje inne audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej rozwiąże problem, chyba, że radio jest walnięte, to wtedy będziesz miał jeszcze radio do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...